گریه های گوهر خیراندیش برای پسر نسرین مقانلو + عکس

تصاویری از حضور گوهر خیراندیش در منزل نسرین مقانلو.

گریه های گوهر خیراندیش برای پسر نسرین مقانلو + عکس

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ پنجشنبه ۷ مهر ارشیا پسر بزرگ نسرین مقانلو در خانه شخصی اش جان باخت. نسرین مقانلو صاحب دو فرزند پسر بنام های «ارشیا» و «آرین» است. هر دو پسر متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند.

گریه های گوهر خیراندیش برای پسر نسرین مقانلو

در مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان هنرمندان بسیاری حضور داشتند، در ادامه تصاویری از حضور گوهر خیراندیش در منزل نسرین مقانلو برای دلجویی و عرض تسلیت را می بینید.

گریه های گوهر خیراندیش برای پسر نسرین مقانلو+ عکس

گریه های گوهر خیراندیش برای پسر نسرین مقانلو+ عکس

دلیل مرگ پسر نسرین مقانلو چه بود؟

نخستین بررسی‌ها  پسر نسرین مقانلو از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

ارسال نظر