عکس جدید الناز شاکردوست و خواهرش در طبیعت

الناز شاکردوست عکسی همراه به خواهرش الکیا منتشر کرده است.

عکس جدید الناز شاکردوست و خواهرش در طبیعت

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ حضور خواهر الناز شاکردوست در اکران فیلم سینمایی تی تی با استقبال زیادی رو به رو شد. اسم خواهر الناز شاکردوست الکیا است. او  متولد سال ۱۳۷۳ در تهران است و  با الناز ۱۰ سال اختلاف سنی دارد.

عکس جدید الناز شاکردوست و خواهرش

الناز شاکردوست عکسی همراه به خواهرش الکیا در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

عکس جدید الناز شاکردوست و خواهرش در طبیعت

بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست ۷ تیر سال ۱۳۶۳ در تهران و در خانواده ای ۵ نفره متولد شد. پدرش تاجر ابزارآلات صنعتی و مادرش خانه دار است. او فارغ التحصیل رشته نمایش و طراحی صحنه در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد تهران مرکزی و فارغ التحصیل رشته هنر از دانشگاه لندن در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. او فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و با فیلم سینمایی گل یخ در سینما دیده شد و سپس با نقش آفرینی زیبای خود آثار خوبی را بازی نمود. الناز شاکردوست در جشنواره های مختلف نیز جوایز بسیاری دریافت نموده است. 

اولین فیلم الناز شاکردوست

از کودکی عاشق بازی و نواختن پیانو بود بطوری که همه اطرافیان پی به استعداد ذاتی او برده بودند که در نهایت این علاقه باعث شد در دانشگاه رشته تئاتر بخواند. بعد از ورود به دانشگاه از تئاتر دانشجویی شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۸۲ وقتی ۱۹ سال بود توسط کیومرث پوراحمد (کارگردان) برای بازی در فیلم «گل یخ» دعوت شد. به این ترتیب اولین با در این فیلم با محمدرضا گلزار و گوهر خیراندیش جلوی دوربین رفت.

 

ارسال نظر

آخرین خبر ها