عزاداری تلخ سحر زکریا برای ۳ خواهرش + عکس

سحر زکریا با انتشار عکسی از مرگ خواهرانش در کودکی خبر داد.

عزاداری تلخ سحر زکریا برای ۳ خواهرش + عکس

 اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه ۱۳۵۲ در اراک بدنیا آمد. سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش ها و تله تأترهای مختلف آزمود. شاید با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

او کار خود را با بازی در مجموعه های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعه ویدیویی قهوه تلخ بازی کرده است. 

عزاداری تلخ سحر زکریا برای ۳ خواهرش

سحر زکریا در جدیدترین پست اینستاگرامی خود با انتشار عکس خواهرانش نوشته است: امشب دلم بیشتر گرفته هر روز دلم گرفته هر شب دلم تنگ است برای نبودنتان چه تلخ عکسی از کودکیت داشته باشی که با نگاه کردنشان بند بند دلت پاره شود عکس های کودکیم را نگاه نمی کنم چون شماها دیگر نیستید عکس هایی که قرار بود خاطر روزهای دیگرمان باشد شد داغ دلم و سینه ام را گداخت...

چون 3 عزیزم را از دست دادم سه خواهرم را. دردم بسیار است نفسم گرفته دوستتان دارم ساناز سالومه نگار دلم تنگ است برایتان تنگ

عزاداری تلخ سحر زکریا برای ۳ خواهرش + عکس

 

سحر زکریا مجرد است؟

سحر زکریا مجرد است او درباره دلیل مجرد بودنش، میگوید: ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در ۴۰ سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید. به همین خاطر نباید به خاطر ترس از تنهایی یا اینکه سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید. متاسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.آنها نگاه مادی به ازدواج دارند و به این امید خانه بخت می روند که طرف مقابل شان آنها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد. یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد. وقتی شما دست تان در جیب خودتان است، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید. پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی است که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ می دهد و از این جهت نمی توان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع آن و شرایطش داشت.

علاقه سحر زکریا به موسیقی

سحر زکریاهم پاپ گوش می کند و هم سنتی. کارهای آقایان همایون شجریان و عصار را دوست داردو از شنیدن آلبوم باران تویی گروه چارتار هم لذت می برد.

ارسال نظر

آخرین خبر ها