طلاق جواد عزتی علنی شد؟ / ماجرای جدایی جواد عزتی و مه لقا باقری

یکی از شایعاتی که اخیرا به گوش می خورد، جدایی جواد عزتی از همسرش است.

طلاق جواد عزتی علنی شد؟ / ماجرای جدایی جواد عزتی و مه لقا باقری

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری از زوج های جوان دنیای هنر هستند که زندگی مشترک خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کردند. این زوج هنری که هر دو از بازیگران سینما ، تلویزیون و تئاتر هستند از طریق فعالیت بازیگری با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کردند.

 طلاق سلبریتی‌ها معمولا حواشی فراوانی دارد یکی از شایعاتی که اخیرا به گوش می خورد، جدایی جواد عزتی از همسرش است. این زوج هنرمند درحال حاضر به ایفای نقش در سریال یاغی و نمایش کنسرت سی صد مشغول هستند و شاید در مرکز توجه بودن آنها دوباره به خبر طلاق آنها دامن زده است.

جواد عزتی مجرد شد؟

مه لقا باقری در جدیدترین پست اینستاگرامی خود که منتشر کرده است درباره فراموش کردن تجربیات گذشته نوشته است که همین بهانه ای شده است تا کاربران فضای مجازی شایعات جدایی او از جواد عزتی را دوباره داغ کنند. البته به نظر می رسد این خبر نیز شایعه است و  جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری نیز واکنشی به این اخبار نشان ندادند.

مه لقا باقری نوشته است: گذشته هایت را ببخش زیرا انها مانند کفش های کودکی ات نه تنها برایت کوچک هستند بلکه تو را از برداشتن قدم های بزرگ باز می دارند.

جواد عزتی و همسرش طلاق گرفتند؟ / جواد عزتی مجرد شد؟

پیش از این جواد عزتی در برنامه دورهمی از عجیب ترین شایعاتی که درباره خود شنیده است را خبر جدایی از همسرش عنوان کرده بود.

ماجرای ازدواج جواد عزتی با همسرش

جواد عزتی درباره ماجرای ازدواج با همسرش گفته است: یادمه یه سالی مه لقا دانشجویی کارگردانی تئاتر بود و لیسانس می خوند، به من گفت آقای عزتی می تونم باهاتون کار کنم، گفتم که سال دیگه به شما وقت میدم و تابستون سال دیگه من وقت دارم که برای شما کار کنم، نمی دونم چرا این رو گفتم آخه من اهل کلاس گذاشتن نیستم و یادمه درگیر یه کاری بودم که این رو گفتم.

ایشون کارگردان بودند و من بازیگر. گفت باشه و رفت و تابستون سال دیگه دیدمشون و بهم گفت اون کاری که قول داده بودید الان وقتشه و من رفتم اون کار رو که کار فوق‌العاده ای بود، بازی کردم.

بعد از یه مدتی من به ایشون پیشنهاد ازدواج دادم و یه مدت طول کشید تا جواب مثبت گرفتم. یادمه آقای مدیری می خواستید جشن نامزدی ما رو در باغ مظفر بگیرید که نامزدی عقب افتاد و کار تموم شد.

جواد عزتی و مه لقا باقری

مه لقا باقری همسر جواد عزتی کیست؟

مه لقا باقری همسر جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۵ خراد ۱۳۶۰ در تهران است که به‌صورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشور هایی نظیر فرانسه، روسیه و اسپانیا حضور داشته است. مه لقا باقری متاهل است و از سال ۱۳۸۵ د با جواد عزتی بازیگر محبوب کشورمان ازدواج کرده است و ۶ ماه از همسرش جواد عزتی بزرگتر است. مه لقا باقری و جواد عزتی در حال حاضر فرزندی ندارند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۴

    من فکر کردم همسر جواد عزتی که نوشتین متاهله احتمالا مجرده!

  • ناشناس
    ۴ ۱

    به جای این حرفهای به ظاهر قشنگ حجاب و وفاداری یاد بگیر خانم باقری بزرگوار! بیشتر به درد دنیا و آخرت تون میخوره

آخرین خبر ها