شباهت چهره احسان علیخانی به مادرش همه را شوکه کرد

شباهت چهره احسان علیخانی به مادرش سوژه شد.

شباهت چهره احسان علیخانی به مادرش همه را شوکه کرد

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران است. علیخانی که با برنامه ماه عسل شناخته می شود در زمستان ۹۷ با برنامه استعدادیابی عصر جدید برای معرفی افراد شاخص با مهارت های خاص به تلویزیون بازگشت.

او دو خواهر و یک برادر دارد که همگی ازدواج کردند و خودش از همه کوچک تر است. مادر او طوبی مظاهری پرستار بازنشسته و پدرم حسین علیخانی است که از یکدیگر جدا شده اند.

شباهت چهره احسان علیخانی به مادرش

علیخانی سال ۹۶ در مقابل اصرار مهمانش در مورد اینکه وی را درک نمی کند اعلام کرد که علارغم اینکه دوست ندارد از زندگی شخصی اش بگوید اما بچه طلاق است. او سپس در جواب سوال مهمان برنامه که پرسید چرا پدر و مادرت از هم جدا شدند ؟ گفت: تفاهم نداشتند. عکسی قدیمی از مادر احسان علیخانی منتشر شده است که کاربران فضای مجازی می گویند ماد و پسر شباهت بسیاری به یکدیگر دارند.

شباهت چهره احسان علیخانی به مادرش همه را شوکه کرد

بیوگرافی از احسان علیخانی

دوره های آموزش هنری را در باشگاه مهر ورزان جوان گذراند سپس بعنوان اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان وارد فیلمسازی و ساخت تیزر تبلیغاتی شد. سال ۱۳۸۳ برنامه صبح آمد را اجرا کرد تا اینکه از سال ۱۳۸۴ وقتی ۲۳ ساله بود با اجرای برنامه جزر و مد دیده شد تا اینکه برنامه ماه عسل را سال ۱۳۸۶ شروع کرد

اولین بار ماه عسل با ایده و اجرای او سال ۸۶ بروی آنتن رفت اما بخاطر مشکلات سلیقه ای اجا این برنامه سال بعد (۱۳۸۷) به محسن افشانی نوجوان سپرده شد. اما افشانی در همان هفته اول نشان داد توانایی اداره برنامه را ندارد به همین دلیل بعد از چندا برنامه علیخانی دوباره بعنوان تهیه کننده و مجری به این برنامه بازگشت .

احسان علیخانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، انتشار عکس های مختلف با نام همسر وی صحت ندارد و هنوز تصمیمی برای ازدواج هم ندارد!

احسان علیخانی  وکیل می شود؟

او می گوید: یکی از تفریحات من در تابستان این بود که در اتاقم یک فضای دادگاه درست می کردم و بعنون وکیل بلند می شدم و از یک متهم دفاع می کردم. یک آشنایی داشتم که از علاقه من به حقوق باخبر بود که زمان انتخاب رشته بین حقوق و مدیریت من را به دادگاه خانواده برد

بیش از یک ساعت در راه روهای دادگاه قدم زدم و فضایی متفاوت را تجربه کردم که متوجه شدم اصلا آدم اینکار نیستم و فقط ادای وکالت را دوست دارم.

ناگفته هایی از زندگی احسان علیخانی

احسان علیخانی از دوستان نزدیک مرحوم پاشایی (خواننده) بود و اولین نفری بود که بعد از فوت مرتضی پاشایی به‌صورت تلفنی روی خط برنامه گلخانه آمد و این خبر را اعلام کرد. او در میان هنرمندان به بازیگری رضا کیانیان و پرویز پرستویی علاقمند است.

احسان علیخانی یکی از طرفداران دو آتیشه تیم پرسپولیس است، او در دوران دبیرستان ۱/۵ سال در تیم نوجوانان پرسپولیس تهران و ۱ سال در سایپا بازی کرد ولی بعلت شکستگی پا دیگر قادر به بازی در چمن نبود. سپس سراغ فوتسال و تنیس نیمه حرفه ای رفت.

شباهت چهره احسان علیخانی به مادرش همه را شوکه کرد

ارسال نظر

آخرین خبر ها