ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی خواست مردم بود!

ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی در هاله ای از ابهام به سر می برد.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  یزدان عشیری رییس روابط عمومی معاونت سینمایی  گفته است: «ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرشان موضوع جداگانه دیگری است. رفتار محمدزاده حرکت غیرشرعی نبود اما مغایر عرف بود که ممکن است کسانی هم عصبانی شوند. این حرکت تنبه می خواهد نه تنبیه. بهتر است هنرمندان ما از موقعیت های بین المللی به نفع فرهنگ این سرزمین استفاده کنند. تا این زمان هیچگونه جمع بندی رسمی درباره ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرش انجام نشده است. هیچ منبع رسمی هم تا بدین لحظه در این باره صحبت نکرده و موضع گیری رسمی نداشته است.»

وی در پاسخ به این موضوع که چقدر احتمال دارد نوید محمدزاده و فرشته حسینی به دلیل رفتارشان در حاشیه جشنواره کن ممنوع الکار شوند گفت: «در بحث‌های حقوقی معمولاً نمی توان با احتمال و اما و اگر سخن گفت. در این بین توصیه می کنم مردم به گمانه زنی‌ها اعتنایی نکنند و به التهاب موضوع بیهوده دامن نزنند. سینمای ما در حال حاضر به قدر کافی مشکلات عدیده دارد و با چنین چالش‌هایی روبه روست که توصیه می کنم در این ماجرا با آرامش و خویشتن داری رفتار شود تا بیش از پیش به آرامش سینما کمک کنیم. دامن زدن به اخبار جعلی خوب نیست و تأثیر مثبتی هم در فضای جامعه ندارد. همین دامن زدن به موضوع شاید فضایی ایجاد کند تا ارزش گذاری دقیقی نسبت به رفتار سلبریتی های کشورمان در خارج از کشور انجام نگیرد.»

ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی خواست مردم است!

همچنین توییتی از یزدان عشیری در واکنش به بوسه نوید محمدزاده و فرشته حسینی زوج بازیگر در جشنواره کن منتشر شده است که در متن آن آمده است: «تا الان هیچگونه جمع‌بندی رسمی درباره ممنوع الکاری این زوج انجام نشده است. اما از سوی جامعه و رسانه‌ها مطالبه نسبت به این موضوع به شدت وجود دارد.»

بوسه جنجالی نوید محمدزاده برایش گران تمام می شود!

چندی پیش رییس سازمان سینمایی با انتقاد از آن‌ چه به گفته او ژست اپوزیسیونی و رفتار هنجارشکنانه هنرمندانِ ایرانی در جشنواره کن بوده است، از مدیرعامل خانه سینما خواست تا به این حواشی رسیدگی و نتیجه را به شورای اخلاق حرفه‌ای ارائه کند.

محمد خزاعی گفته بود: «قطعاً، نمودهای رفتاری و گفتاری سینماگران نه تنها تاثیرات مثبت و منفی بر طیف‌های مختلف جامعه دارد، بلکه به عنوان نمایندگان سینمای ایران، رفتار آن‌ها، آینه هویت فرهنگی  جامعه  و ساحت سینمای نجیب ماست و حضور بین‌المللی عوامل سینما باید در تمامی ساحت‌ها، از گفتار و رفتار تا پوشش، جلوه‌ای از فرهنگ و زیست عفیفانه، مومنانه، نجیبانه و غنی  مردم ایران  زمین باشد. فرهنگی که ریشه در  تمدن  کهن ایرانی و اسلامی این مرز و بوم دارد.»

پاسخ نوید محمدزاده به بوسه روی فرش قرمز کن 

پیش از این نوید محمدزاده درباره دلیل کارش گفته بود: زنمه دوست داشتم ماچش کنم. واکنش‌ها خیلی مثبت بوده. ضمن اینکه لازم است در این دنیا به عشق احترام بگذاریم.

لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود؟ / طراحان لباس چه گفتند؟

 

این مطلب برایم مفید است
۶ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    ایول، عشق رو باید به منصه ظهور رسوند.

  • ناشناس
    ۰ ۰

    ﻓﻘﻄ ﻣﻴﺨﻮاﻫﻨﺪ ﺟﻠﺐ ﺗﻮﺟﻪ ﻛﻨﻨﺪ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺑﺎﺯﻳﮕﺮﻫﺎﻱ اﻣﺮﻳﻜﺎﻱ

آخرین خبر ها