شوخی زشت تتلو با سحر قریشی + عکس

شوخی تتلو با سحر قریشی جنجال جدیدی به پا کرد.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ چندماهی می‌شود که سحر قریشی خبر رابطه با امیر مقصودلو را تایید کرده است. رابطه این دو سلبریتی که درحال حاضر در ترکیه زندگی می کنند حاشیه های زیادی به همراه دارد.

تتلو تا کنون سحر قریشی را متهم به اعتیاد کرده است، او همچنین بابت صحبت قریشی با کارگران های مرد نیز دلخور شده است!

تتلو به صراحت تمام گفته است: خانم قریشی اعتیاد دارن راستش یه روز مواد بهشون نمیرسه یه جور دیگه میشن!! من خودمم معتادم بدتر از اون! لطفا خانواده ش بیان تحویلش بگیرن!

چرا تتلو سحر قریشی را حاج خانم صدا می زند؟

امیر تتلو که پس از رابطه با سحر قریشی او را حاج خانم صدا می زند، در آخرین نوشته هایش علت حاج خانم صدا کردن سحر قریشی را اینطور توضیح میدهد کـه ایشون مکه رفتند و از روی احترام گفتم حاج خانم ؛ همین

شوخی زشت تتلو با سحر قریشی

تتلو  در نوشته تازه ای که منتشر کرده نوشته است: حاج خانم بنز دوست داره ی بنز برقی هم میگیریم که کارو تحویل بدم و اجرا را تموم کنم

پس از انتشار این متن نوشته عده ای می گویند که منظور تتلو از تموم کردن اجرا جدایی از سحر قریشی است!

شوخی زشت تتلو با سحر قریشی + عکس

همچنین تتلو در پستی دیگر  از دست پخت سحر قریشی شاکی شده است. که جزییات آن را می توانید از اینجا بخوانید.

سحر قریشی چگونه معروف شد؟

قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان  واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

سحر قریشی چندبار ازدواج کرد؟

سحر قریشی قبل از معروف شدن با مهران اخوان ذاکری ازدواج کرد. این دو هم اکنون از یکدیگر جدا شده اند. چندی پیش شایعه ازدواج سحرقریشی با امید علومی  یکی از خواننده‌های جوان ایرانی منتشر شد. سحر قریشی  با حضور در برنامه دید درشب درباره نسبتش با امید علومی گفت: من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم، البته من امید را از قبل می‌شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

سحر قریشی

 

این مطلب برایم مفید است
۵ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

آخرین خبر ها