تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

حال بد مارال فرجاد در مراسم چهلم مادرش + عکس

مارال فرجاد عکسی از مراسم چهلم مادرش منتشر کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، مارال فرجاد با انتشار عکسی از مراسم چهلم مادرش نوشت: من اونجا نیستم ، انتخابم نبوده مجبورم . چون تو بهم گفتی خوب میشی و من آمدم اینجا ، کیلومترها دورتر از بابا ، مونا و تو ، چون من باید سلامت کاملم رو بدست بیارم . همونطور که ازم خواستی گفتی نترس من دلم روشنه میدونم میگذره و خوب میشی،

نمیدونم دقیق چند روزه نیستی چون برای من نبودنت، نداشتنت مثل سالها گذشت هر روزش صدا سال. فقط یادمه آخرین بار باهم شیمی درمانی شدیم .ولی تو هفته ی بعدش رفتی وما رو تنها گذاشتی .ولی من مجبورم برای ادامه زندگی خوش بین و پرقدرت باشم . چون می خوام مثل تو باشم. مونا میگه همه تکه کلامهات مثل مامانه. این عکس مراسم چهلمه. من نبودم و غم این عکس همیشه همراهمه

حال بد مارال فرجاد در مراسم چهلم مادرش + عکس

مارال فرجاد 18فروردین با انتشار عکس زیر خبر فوت مادرش را اعلام کرد.

مارال فرجاد به سوگ مادرش نشست + عکس

 

بیوگرافی مارال فرجاد

مارال فرجاد متولد مرداد ۱۳۶۱ در تهران، بازیگر است .مارال فرجاد فارغ التحصیل لیسانس رشته عکاسی است .اصالتا اهل مرند و ترک زبان می باشند. او بازیگر را از سال ۱۳۷۷ با حضور در مجموعه کت جادویی ساخته محمدحسین لطیفی در تلویزیون آغاز نمود. تا به حال در چندین نمایش و مجموعه تلویزیونی و سینمایی به ایفای نقش پرداخته از جمله آنها نمایش های :باغ شب نما ، سلطان گداها ، زندگی جاری است و…. و مجموعه هایی چون :حلقه سبز ، روح مهربان و … و فیلمهایی مانند شام عروسی ، پسران آجری ، ماه عسل و…. ساده و دوست داشتنی.

سرطان مارال فرجاد

مارال فرجاد از ابتلا به سرطان و درمان بیماری اش خبر داد. در پست اینستاگرمی که در پیج مارال فرجاد منتشر شده آماده است؛ موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم... بسیار غمگین و ناامید بودم، چراکه این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت... تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم."

خانواده هنری مارال فرجاد

مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد از بازیگران پیکسوت سینما است. خواهر مارال فرجاد نیز مونا فرجاد است که دو سال از او کوچکتر است و او هم از بازیگران سینما و تلویزیون است.

این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها