تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۸

متولدین کدوم ماه هیچ وقت عذرخواهی نمیکنن؟

مقاومت برخی از افراد برای عذرخواهی کردن علت های مختلفی دارد اما یکی از دلایل، ماه تولد این افراد است که مانع معذرت خواهی کردن آنها میشود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از نمناک، ایا شما هم جزء افرادی هستید که عذرخواهی نمی کنید؟ پس بدانید که این موضوع تا حدِ زیادی به خاطر ماهی است که در آن متولد شده اید. افراد مختلف در ماه های متفاوت ممکن است به دلیل شخصیتی که دارند، خیلی تمایل به عذرخواهی نداشته باشند که در این قسمت قصد داریم این افراد را به شما معرفی کنیم.

خرداد

خرداد ماهی ها عموماً افراد تنوع طلبی هستند اما در برابر عذرخواهی مقاومت می‌ کنند و این جزء ویژگی رفتاری همیشگی آن ها است. آن ها سعی می کنند که احساسات شما را درک کنند اما عذر خواهی داخل دهان شان نمی‌ چرخد. افراد سرگرم کننده و مهربانی هستند اما معذرت‌ خواهی برای شان سخت است.

آذر

آذر ماهی ها افرادی هستند که در برقراری ارتباط خیلی خوب عمل می کنند اما در عذرخواهی ضعیف هستند؛ جزء افرادی می باشند که معمولا در برابر این مسئله مقاومت می‌ کنند و سعی دارند که شرایط را برای تان جبران کنند اما معذرت خواهی را به زبان نمی آورند.

بهمن

اگر منتظر عذرخواهی از سمت بهمن ماهی ها هستید، بهتر است که خودتان را خسته نکنید، زیرا این اتفاق نمی‌ افتد. بهمن ماهی ها شاید بپذیرند که اشتباه کرده اند اما معذرت خواهی نمی‌ کنند و غرورشان بیش از اندازه است.

دی

دی ماهی ها جزء افرادی هستند که کمی لجباز می باشند. در برابر عذرخواهی از خودشان مقاومت نشان می‌ دهند و مدام می‌ خواهند که بهانه‌ تراشی کرده و توجیه کنند که اشتباه نکرده اند. به خاطر همین بهتر است که خیلی توقع عذرخواهی از آن ها نداشته باشید.

آبان

آبان ماهی ها می دانند که گاهی اوقات باید کوتاه بیایند و عذرخواهی کنند اما معمولاً این کار را انجام نمی‌ دهند. عذرخواهی کردن برای شان سخت است و اگر کار اشتباهی انجام داده باشند، برای تان جبران می کنند اما هرگز کلمه ای مبنی بر عذر خواهی را به زبان نمی آورند.

منبع: نمناک
این مطلب برایم مفید است
۲۸ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • هانیه
  ۳ ۳

  اصلا قبول ندارم من مرداد ماهی هستم وتنها چیزی که بلد نیستم عذر خاهیه بمیرمم عذر خواهی نمیکنم

  • مرتضی
   ۱ ۰

   عذرخواهی پس از اشتباه زیباست حتی اگر از یک کودک باشد. من اردیبهشتی هستم🌷

 • 🙂💔
  ۰ ۱

  در مورد ابان کاملااا درست😂👌🏽👌🏽

 • سارینا
  ۲ ۱

  اصلا دروغه م بهمن ماهی هستم معذرت خواهی میکنم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این چه کاریه برای جمع کردن مخاطب خراب زیادی هستند که سریع باز میکنم نون شما هم حقه بازی دیگه

 • Mehdi
  ۰ ۰

  همش دروغه چون همرویک جور گذاشته و همه ی ایناکه اینطوری نیستن

 • میلاد
  ۰ ۰

  بابا همه رو نمیگه که ، بعضی ها اینجوری هستند

 • S
  ۰ ۰

  احساس خوبی نسبت به این فال ها ندارم
  اصن درسته!؟

دیگر رسانه‌ها