کد خبر 513507

لغو پخش زنده یک فوتبال به خاطر عادل فردوسی پور!

در صورتیکه اعلام شده بود بازی تیم های پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با رسانه ورزش به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند پخش زنده می شود، این بازی روی آنتن نمی رود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، سه روز پس از کسب جایزه بهترین برنامه ورزشی برای فوتبال ۱۲۰ توسط عادل فردوسی پور در کنار معتضدی مدیر شبکه ورزش، پخش زنده بازی بزرگداشت انصاریان و میناوند، از کنداکتور پخش زنده سیما خارج شد.

در ماه های گذشته بسیاری از بازی های خیریه از این دست با حضور ورزشکاران و هنرمندان پخش شده است. بازی هایی چون مسابقه تیم پیشکسوتان سپاهان و یاران رسانه هم روی آنتن شبکه های سیما رفته بودند ولی بازی فوتبالی که چهره های نامی چون علی کریمی و علی پروین آنجا هستند از برنامه پخش خارج شده تا یک بار دیگر بحث حضور عادل فردوسی پور و احتمالا ممنوعیت پخش تصاویر زنده از او قوت بگیرد.

شبکه ورزش از نظر ساختار مدیریتی بخشی از مجموعه اداری شبکه ۳ سیماست و علی فروغی چندی قبل گفته بود مشکل فردوسی پور به رغم اطلاع مجموعه از محبوبیت بالایش، خروج از مدار بود.

به نظر می رسد این عدم پخش همچنان در امتداد مشکل خروج از مدار عادل فردوسی پور قرار می گیرد و اینکه احتمالا مردم نباید تصویر زنده او را روی آنتن ببینند چون برای برنامه های ضبطی خیلی وقت ها بخش های خبری سیما از فردوسی پور مصاحبه هایی هم پخش می کنند!

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    واقعا اين ملت چقدر بدبخت شدند كه اين آقاي غروبي به خواسته مردم هيچ توجهي ندارد
    بنشينيم ببينيم تا غروبي هم غروب كند