کد خبر 512917

مصباحی‌مقدم تشریح کرد؛

آخرین خبر از تصمیم رییسی برای شرکت در انتخابات ۱۴۰۰

غلامرضا مصباحی‌مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این پرسش که آیا نیامدن سید ابراهیم رییسی قطعی است یا نه، گفت: «هیچ چیز هنوز قطعی نیست و باید منتظر ماند و دید که چه پیش می‌آید.»

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، غلامرضا مصباحی‌مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه جامعه روحانیت در انتخابات پیش رو بیش از آنکه بر فرد خاصی متمرکز باشد بر برنامه‌ها تأکید دارد، از ادامه تلاش‌ها برای به وحدت رسیدن اصولگرایان خبر داد و گفت: احتمال نزدیک‌شدن شورای ائتلاف به شورای وحدت زیاد است و گفت‌وگوها بین این دو مجموعه در جریان است و امیدواریم که در نهایت این دو تشکیلات به وحدت برسند.

وی در خصوص اینکه چه شخصی می‌تواند مورد اجماع باشد، بیان کرد: «طبیعی است فردی موردنظر خواهد بود که آمار و کارنامه خوبی در مدیریت داشته باشد و از طرفی برنامه‌های راهبردی کاملی ارائه دهد زیرا اگر چنین نباشد عملا از اداره مناسب کشور عاجز می‌شود. جامعه روحانیت می‌خواهد در انتخابات سال آینده همه معیارهای لازم را لحاظ کند تا انشالله رئیس‌جمهور آینده، فردی باشد که با برنامه‌ای منسجم به فعالیت بپردازد».

مصباحی‌مقدم در پاسخ به این پرسش که آیا نیامدن سید ابراهیم رییسی قطعی است یا نه، گفت: «هیچ چیز هنوز قطعی نیست و باید منتظر ماند و دید که چه پیش می‌آید.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر