کد خبر 512776

۱۰میلیون آمریکایی و اروپایی برای گردشگری به ایران بیایند؛

اظهارات جنجالی احمدی نژاد درباره آمریکا

رییس دولت نهم و دهم با اشاره به نارضایتی و نگرانی فزاینده مردم از نحوه اداره کشور گفت: ملّت ایران همه موجودیت خود را پای کار انقلاب آورد و اینک پس از چهل سال مقاومت، تحمّل سختی‌ها و تقدیم صد هزار شهید، نگران آینده انقلاب است و از وضعیت کشور نیز به شدت اظهار نارضایتی می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، چندی است احمدی نژاد به هوای رسیدن به پاستور، هوس سفرهای استانی کرده و هر از چندگاهی اظهارات جنجالی‌اش نُقل محافل رسانه‌ای شده است؛ او در جدیدترین اظهاراتش در دیدار با جمعی از مردم اصفهان که عصر روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹، در تهران برگزار شده، با اشاره به نارضایتی و نگرانی فزاینده مردم از نحوه اداره کشور گفته است: ملّت ایران همه موجودیت خود را پای کار انقلاب آورد و اینک پس از چهل سال مقاومت، تحمّل سختی‌ها و تقدیم صد هزار شهید، نگران آینده انقلاب است و از وضعیت کشور نیز به شدت اظهار نارضایتی می‌کند.

آنگونه که دولت بهار روایت کرده، احمدی‌نژاد با اشاره به اولویت نداشتن منافع کشور برای این دو جریان سیاسی گفت: وقتی در دولت بودم، اینها خواستار دریافت رایگان بخش‌های پالایشگاهی برخی کارخانجات در حال واگذاری بودند و می‌گفتند که برای حفظ انقلاب باید به هر دو جناح مقداری از این کارخانجات داده شود درحالی که بنده همواره معتقد بوده و هستم برای حفظ انقلاب باید هر آنچه را که تا کنون و به ناحق در اختیار گرفته‌اند، بازپس دهند.

 احمدی نژاد مطالبات مردم را مبتنی بر عدالت خواهی، توحید، انسانیت و صداقت دانستند و گفتند: هر مشکلی هست باید به مردم گفته شود و حتی اگر قادر به انجام وظایف خود نیز نیستند، باز هم باید واقعیت‌ها را به مردم بگویند، نه اینکه یک قرارداد ترکمن‌چای ببندند و بخواهند آن را به نشانه پیروزی به ملّت عرضه کنند! ایران مرکز تمدّن است و ملّت همه جزئیات را می‌فهمد.

احمدی نژاد گفت: اگر شرایطی پدید آمد که دولت آمریکا به زورگویی و تجاوز به حقوق ملّت ایران و زیاده‌طلبی و چپاول‌گری خاتمه داد، ما با او کاری نداریم و همچنین باید منصف باشیم و ضعف‌ها، اشکالات، بی عرضگی‌ها، قدرت طلبی‌ها، خودخواهی‌ها و لجاجت‌های خودی را به گردن آمریکا نیندازیم.

وی افزود: چه اشکالی دارد که در هر سال ده میلیون آمریکایی و اروپایی برای گردشگری به ایران بیایند؟ تعداد زیادی شغل درست می‌شود امّا راه را بسته‌اند زیرا همه دنیا را جاسوس تلقی می‌کنند. آنها ملّت ایران را هم همینطور می‌بینند و می‌گویند همه مجرمند مگر آنکه خلافش برای ما اثبات شود. این در حالی است که در قانون اساسی ما اصل بر برائت است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام متاسفانه شاید هم نظرم اشتباه باشد ولی عملکرد دولت فعلی شائبه بیش از نفوذی بودن را در اذهان مردم تداعی کرده باتوجه تیلغات انتخاباتی این دولت بجای ثابت نگه داشتن هزینه های دولت از ابتدا شروع هزینه های جاری را تعمدن در چند مرحله افزایش داد.

 • رضا
  ۰ ۰

  خیلی زیاد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  جانم فدای دکتر محمود احمدی نژاد،،دکتر بخاطر نجات ایران و انقلاب اسلامی ایران بیا انتخابات ریاست جمهوری،،،

 • ناشناس
  ۰ ۰

  احساس میکنم خبر کینه ورزانه بود!!!

 • هم وطن
  ۰ ۰

  احمدی نژاد درصدرأی می آوردچون احمدی نژاداگرازبیت المال می خورد به فکرمردمه بدبخت هم بودشماوجدان خودتان راقاضی قراردهید دولت روحانی غیراز وعده دروغ چی به مردم دادکدام کاررا درطول 8 سال انجام دادبجزاینکه درپایان دولت ننگین اومردم توان خریدیک تخم مرغ راهم ندارند😔چراباید فقط نسل برنسل اطرافیان مسؤلین اغناشده باشندولی ملت ایران گرسنه باشن؟

 • محمد رصا کارشناس
  ۰ ۰

  صفر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  در زمان روی کار بودنتون از این افکار خبری نبود.نکنه خواب نما شدین

 • ناشناس
  ۰ ۱

  بسیارزیاد

 • محمد امین
  ۲ ۰

  البته اظهار نظر ازاد است وگرنه کسی نیست به این اقا بگه آزموده را آزمودن خطاست .آقا شما بادارودسته ات خودت از همه بدتر بودی خجالت بکش .یکی نیست گوش این مردک را بپیچونه ؟

  • حمیدپاپی
   ۱ ۰

   با سلام
   برای امثال شما آقای محمد امین باید تاسف خورد که خدمات ارزنده و ماندگار دولت آقای احمدی نژاد را نمی بینید و یا اینکه خودتان را به......زده اید.
   اگر دولتهای هاشمی و خاتمی و روحانی فقط 10 درصد از خدمات ارزنده آقای احمدی نژاد را انجام می دادند کشور گلستان می شد.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام فقط به خاطر انتخابات مردم سر صندوق رای برن وبس تمام

 • حجت اله
  ۱ ۱

  احمدي نژاد شيفته قدرت است و چاره اي جز گفتن اين خزعبلات ندارد .