کد خبر 511932

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا استعفا داد؟ یا رفت؟

خبر انتصاب سردار هوشی به جای سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا، به اشکال مختلف در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری منتشر شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق،  علت آن  مشخص نیست. تنها چیزی که واضح است، این است که سعید محمد دیگر فرمانده قرارگاه خاتم نیست.

نام او در این یک سال اخیر زیاد بر سر زبان‌ها افتاده بود و تا پیش از آن کسی او را نمی‌شناخت. نامش با انتخابات 1400 رسانه‌ای شد و بسیاری او را گزینه رییس دولت جوان انقلابی دانستند. بعدا این شایعه کم‌رنگ‌تر شد و گفتند او احتمالا گزینه شهرداری تهران اصولگرایان است. به‌تازگی هم اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه او با محسن رضایی ائتلاف کرده است.

این احتمال وجود دارد که خروج او بی‌ارتباط با این شایعات خبری نباشد. شاید هم چون قصد جدی دارد که در انتخابات ریاست‌جمهوری چه فردی، چه مؤتلف با دیگری فعالیت کند، به تصمیم فردی یا جمعی از این سمت کناره‌گیری کرده است. درصورتی‌که استعفا خودخواسته نباشد، احتمالا از اینکه نام فرمانده نظامی قرارگاه خاتم با سیاست انتخاباتی گره خورده است و حواشی‌ای ایجاد کرده، مسئله‌ساز شده و مقامات مافوق ترجیح داده‌اند دیگری به جای او در این سمت بماند؛ اما درصورتی‌که عزم انتخاباتی به هر شکل داشته باشد، شاید این کناررفتن عمدا در راستای بازبودن دستش برای فعالیت انتخاباتی صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    شرکت در انتخابات اختیای است و ایشان با رزومه کار جهادی خیلی خوب وارد عمل شدند و با صداقت و شفافیت کامل و جلوگیری از شایبه استعفا دادند و وارد میدان شدند. در پناه خداوند باشد این مرد خدا.
    در جواب کسایی هم که میگناگه فرد نظامی بیاد کشور تبدیل به پادگان میشه عرض کنم عاشق پادگانی هستم که ایشون بوجود بیاره که نظم و حق برقرار باشه تا دلال و اختلاصگر و وطن فروش و جاسوس و خاین به وطن توش پیدا نشه.
    عاشق چنین پادگانی هستم و برای چنین پادگانی تمام وجودمو میدم.