{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 150164

معاون امور اجتماعی بهزیستی تهران در رابطه با آخرین وضعیت پلمب مهدهای کودک و ارائه اخطار به صاحبین مهدها توضیحاتی را ارائه کرد.

ابراهیم غفاری گفت: طی6 ماهه گذشته چندین مورد تذکر به مهد های کودک فعال در سطح استان تهران ارائه شده و نسبت به تخلف های آنها واکنش نشان داده ایم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از میزان، وی افزود: خوشبختانه هیچ یک از این تخلف ها منجر به تعطیلی و یا پلمب مهدهای کودک نشده چرا که سازمان بهزیستی در سه مرحله اقدام به ارائه اخطار به مهدها و در نهایت تعطیلی آنها می کند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی تهران در خصوص آخرین وضعیت مهد زندان ها عنوان کرد: طی چند وقت اخیر از سوی سازمان زندان ها هیچ درخواستی مبنی بر راه اندازی مهدکودک در مجاورت زندان ها به سازمان بهزیستی ارائه نشده و ما تنها در شرایطی اقدام به راه اندازی مهدکودک در مجاورت زندان ها می کنیم که درخواست آن به سازمان ارائه شود.

غفاری ادامه داد: سازمان بهزیستی متولی اصلی مهدهای کودک در سراسر کشور است و چنانچه سازمانی درخواست راه اندازی مهدکودک داشته باشد باید درخواست خود را به بهزیستی ارائه دهد.

وی با اشاره به راه اندازی برخی از مراکز جهت نگهداری از کودکان در کنار هیئت های مذهبی خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی نقشی در راه اندازی این مراکز نداشته و مردم به صورت شخصی در کنار برخی از هیئت های مذهبی مکانی را نیز برای نگهداری از کودکان در نظر می گیرند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری