کد خبر 557313

در دیدار امیرعبداللهیان با نخست وزیر عراق مطرح شد؛

رایزنی در خصوص تسهیل پروژه های اقتصادی و زیارت زوار ایرانی اربعین

امیر عبداللهیان در خصوص پروژه‌های اقتصادی فی‌مابین که منافع اقتصادی آن به دو کشور باز می‌گردد و زیارت زوار ایرانی در ایام اربعین نیز با نخست وزیر عراق به گفتگو وتبادل نظر پرداخت.

به گزارش اقتصادآنلاین، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای خود در حاشیه نشست منطقه‌ای حمایت از عراق با مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور دیدار و در خصوص آخرین تحولات روابط دو کشور در ابعاد مختلف آن گفتگو و تبادل نظر کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با ابلاغ سلام رییس جمهور کشورمان و تبریک برگزاری موفق نشست حمایت از عراق، حضور خود به نمایندگی از ریاست جمهوری کشورمان را تأکیدی بر عزم راسخ جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حمایت از عراق دانست.

امیر عبداللهیان همچنین در خصوص پروژه‌های اقتصادی فی‌مابین که منافع اقتصادی آن به دو کشور باز می‌گردد و زیارت زوار ایرانی در ایام اربعین نیز با نخست وزیر عراق به گفتگو وتبادل نظر پرداخت.

مصطفی الکاظمی نیز در این دیدار ضمن با اهمیت خواندن حسن همجواری و راهبردی دانستن روابط دو کشور، از نقش سازنده و پایدار ایران در حمایت از عراق و همچنین حضور هیات عالی‌رتبه ایرانی در نشست منطقه‌ای حمایت از عراق قدردانی کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مهدی
    ۰ ۰

    مسافرت در اربعین با این شرایط کرونا خیانت به مردم است مگر امام حسین را دشمن قرآن میدانید مگر در این ۱۱۹ سوره بقره نفرموده خود را فعلا که نیاندازید دست از این سیاستهای صد دینی به نام دین بردارید