کد خبر 551740

وال‌استریت ژورنال؛

یک مقام اروپایی: احتمالا مذاکرات وین از اواسط شهریور شروع می شود

یک مقام ارشد اروپایی از احتمال از سرگیری مذاکرات احیای برجام در ابتدای ماه سپتامبر اواسط شهریور خبر داد. خبرنگار روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال در پیامی در صفحه خود در توییتر نوشت: یک مقام ارشد اروپایی گفت که بهترین حدس وی این است که گفت‌وگوها با ایران در وین در اوایل سپتامبر از سرگرفته شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، یک مقام ارشد اروپایی از احتمال از سرگیری مذاکرات احیای برجام در ابتدای ماه سپتامبر (اواسط شهریور) خبر داد.

خبرنگار روزنامه آمریکایی «وال‌استریت ژورنال» در پیامی در صفحه خود در توییتر نوشت: « یک مقام ارشد اروپایی گفت که بهترین حدس وی این است که گفت‌وگوها با ایران در وین در اوایل سپتامبر از سرگرفته شود».

این مقام اروپایی تاکید کرد که این تنها حدس وی بوده و ابراز امیدواری کرد که این موضوع زمانی که کابینه دولت جدید به طور کامل تشکیل و مورد تایید قرار بگیرد، روی دهد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که طبق اعلام «انریکه مورا» معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا او از  فرصت حضور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری سید ابراهیم رییسی در تهران، برای انجام رایزنی‌‌ها درباره مسائل مختلف از قبیل برجام استفاده کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر