کد خبر 515486

برای پیروزی در انتخابات؛

نتانیاهو و همسرش دست به دعا شدند! +عکس

نخست وزیر رژیم صهیونیستی و همسرش دوشنبه شب و یک روز قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی این رژیم (کنست) به کنار "دیوار ندبه" رفتند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در صفحه خود در توییتر، نوشته‌ای را که با دست خط خودش در این مکان که برای پیروان دین یهود مقدس است، گذاشته بود، منتشر کرد.

در این پیام آمده است: از خداوند هستی برای رهایی ایمن ما از ویروس کرونا قدردانی می‌کنم. از شما برای شفای همسر عزیزم ساره قدردانی می‌کنم، برای پیروزی در انتخابات اسرائیل و اقتصاد اسرائیل دعا می‌کنیم، من به پیگیری کارها به نفع تمامی شهروندان اسرائیلی پایبند هستم.

ساره نیز نوشت: برای پیروزی بزرگ بنیامین نتانیاهو همسرم و نخست وزیر دعا می‌کنم، این پیروزی به منزله پیروزی اسرائیل و خاک اسرائیل و مردم یهود است. ما را از همه‌گیری‌ها محفوظ بدار و بیماران مبتلا به کرونا را شفای کامل عنایت کن و به خانواده‌هایی که عزیزان خود را در این همه گیری از دست دادند، آرامش ببخش. برای خانواده‌ام، همسرم و فرزندانم آرزوی سلامتی، رفاه و نیز شفای عاجل (خود) از جراحی و بازگشت به زندگی را می‌کنم. از خداوند برای شفای از جراحی قدردان هستم.

اخیراً ساره نتانیاهو تحت عمل جراحی قرار گرفت.

بنیامین نتانیاهو امیدوار است که نقشش در واکسیناسیون کرونا، بتواند به وی در پیروزی در انتخابات کمک کند.

امروز (سه شنبه) اسرائیل برای چهارمین بار طی دو سال شاهد برگزاری انتخابات پارلمانی است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر