کد خبر 463376
نخست وزیر رژیم صهیونیستی:

کشورهای حاشیه خلیج فارس از آمریکا حمایت می‌کنند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس خبری مشترک با مشاور امنیت ملی کاخ سفید و مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا از اقدامات ضدایرانی اخیر دولت ترامپ قدردانی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، در کنفرانس مطبوعاتی مشترک بنیامین نتانیاهو با رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی آمریکا و جرد کوشنر مشاور ارشد رئیس جمهور این کشور که به صورت مستقیم در صفحه دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی پخش شد نتانیاهو با اشاره به اقدامات ضدایرانی اخیر دولت آمریکا از جمله خروج از توافق هسته ای، به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی و فعال کردن مکانیسم بازگردانی تحریم ها از دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور قدردانی کرد.

نتانیاهو همچنین از دیگر کشورها خواست در مقابل آنچه "خصومت ایران" عنوان کرد در کنار دولت آمریکا باشند.

نتانیاهو علاوه بر این مدعی شد: با اطمینان خاطر می گویم که کشورهای حاشیه خلیج فارس اکنون مانند اسرائیل آشکارا از تقابل آمریکا(با ایران) حمایت می کنند. آنها به طور بی سرو صدا از مخالفت با برجام حمایت می کردند اما اکنون آشکارا از این تقابل آمریکا حمایت می کنند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین با مطرح کردن ادعای همیشگی وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران گفت که اگر ایران به سلاح هسته ای دست پیدا کند جهان به خطر خواهد افتاد و باید مانع این اتفاق شد.

ارسال نظر