کد خبر 459657

در پیام ‌توئیتری

نتانیاهو عادی سازی روابط با امارات را یک گام تاریخی خواند

نخست‌وزیر اسرائیل در واکنش به عادی‌سازی کامل روابط رژیم خود با امارات، امروز را روزی تاریخی خواند. وی در پیامی‌توئیتری به عادی‌سازی این رابطه اشاره کرد و نوشت که امشب ساعت ۸شب (به وقت محلی)، در بیانیه‌ای ویژه جزئیات بیشتری را در مورد یک روز تاریخی ارائه خواهد کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به عادی‌سازی کامل روابط رژیم خود با امارات، امروز را روزی تاریخی خواند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به عادی‌سازی کامل روابط رژیم خود با امارات، امروز را روزی تاریخی خواند.

وی در پیامی توئیتری به عادی‌سازی این رابطه اشاره کرد و نوشت که امشب ساعت ۸ شب (به وقت محلی)، در بیانیه‌ای ویژه جزئیات بیشتری را در مورد یک روز تاریخی ارائه خواهد کرد.

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا امروز (پنجشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد رژیم صهیونیستی و امارات به توافقی برای «عادی‌سازی کامل روابط» دست پیدا کرده‌اند.

در نتیجه این گشایش دیپلماتیک و بنا به درخواست رئیس‌جمهور ترامپ و با حمایت امارات متحده عربی، اسرائیل اعلام حاکمیت بر مناطق اعلام‌شده در "چشم‌انداز صلح" رئیس‌جمهور ترامپ را تعلیق کرده و تلاش‌های خودش را بر توسعه روابط با سایر کشورها در جهان عرب و اسلام متمرکز خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری