کد خبر 387145

همایش بزرگ رابطین قرارداد بیمه آسیا و حوزه علمیه برگزار شد

مدیرعامل بیمه آسیا گفت: ارائه خدمات مطلوب و نظارت مستمر و دقیق، سبب استمرار قرارداد بیمه آسیا و مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور برای پنجمین سال شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، همایش بزرگ رابطین بیمه آسیا در مراکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور با رویکرد دانش افزایی و تبادل تجارب در راستای ارتقای کیفیت خدمات، با حضور مدیران و رابطین بیمه آسیا و همچنین مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه، در مجتمع فرهنگی ولایت در مشهد مقدس برگزار شد.

براساس این گزارش، مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از توفیق مجموعه بیمه آسیا در خدمت رسانی به جامعه طلاب کشور  اظهار داشت: ارائه خدمات مطلوب و همچنین نظارت مستمر و دقیق در اجرای این قرارداد که با همکاری و هماهنگی تنگاتنگ بین طرفین این قرارداد انجام می گیرد، از ویژگی های ارزنده آن است که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: این امر موجب شده است تا برای پنج سال متمادی، قرارداد مذکور تمدید شود.

مسعود بادین گفت: بیمه آسیا همواره تلاش کرده است در این قرارداد بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در زمان مقرر و به موقع، ارایه کند. به گونه ای که در حال حاضر با تلاش پرسنل بیمه آسیا و رابطین مراکز خدمات، ٩٠ درصد از اسناد درمانی در کمتر از چهار روز کاری تسویه می شوند.

در ادامه این همایش، حدادی منش معاون امور سلامت و بیمه مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور، طی سخنانی با قدردانی از زحمات رابطین بیمه آسیا در ارائه خدمت به طلاب، بر گشاده رویی رابطین در مواجهه با ارباب رجوع و تبیین بیمه گذاران و راهنمایی آنها در زمان پرداخت خسارت تاکید کرد.

وی همچنین گفت: مهم ترین چالش فعلی صنعت بیمه آموزش مهارت ها و دانش افزایی است. خوشبختانه بیمه آسیا دارای کارشناسان خبره و ماهری است و دانش رابطین این شرکت نیز به میزان بالایی رشد یافته است.  

در ادامه این همایش از برترین های رابطین بیمه آسیا تقدیر به عمل آمد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر