مقام آگاه در بورس تهران:

فروش سهام عدالت تا اطلاع ثانوی متوقف شد

یک مقام آگاه در بورس تهران گفت: فروش سهام عدالت تا اطلاع ثانوی متوقف شده و انجام نمی‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس؛ مطلبی در کانال‌های فضای مجازی از صبح امروز با این عنوان که فروش سهام عدالت فعلا متوقف شده است، دست به دست می‌شود که برای بررسی صحت این مطلب چندین بار با سخنگوی آزادسازی سهام عدالت و مسئولان بورس تماس ‌گرفته شده که موفقیت آمیز نبوده است. اما هم اکنون یک مقام آگاه در بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: به ما هم گفته‌اند فروش سهام عدالت تا اطلاع ثانوی متوقف است.

وی در مورد اینکه تا چه زمانی این توقف ادامه دارد اظهار بی اطلاعی کرد و گفت فقط به ما گفته‌اند فروش سهام عدالت تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود.

 شرکت سپرده گذاری مرکزی امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سهامداران عدالت که تقاضای فروش سهام خود را به کارگزاری‌ها داده‌اند با توجه به نوسان بازار می‌توانند نسبت به برگشت از فروش اقدام کنند و به سهامداران عدالت توصیه شده است با توجه به نوسان بازار از فروش سهام  عدالت که دارای پرتفوی ارزنده‌ای فعلا خودداری کنند.

 تعداد 49 میلیون نفر سهامدار عدالت در کشور داریم که تعداد 19 میلیون نفر روش مستقیم و 30 میلیون نفر روش غیرمستقیم را برگزیده‌اند. سهام عدالت تاکنون 60 درصد آزاد شده و تاکنون حدود 13 هزار میلیارد تومان از سهام عدالت مردم توسط کارگزاریها و به خواست صاحبان آن به فروش رسیده است. 

ترکیب سهام عدالت مرکب از سهام 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیربورسی است که آن 13 شرکت هم قرار است در قالب یک هلدینگ در آینده وارد بورس شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • عثمان منفرد
    ۰ ۰

    09154541037

  • کیومرث بستاکی
    ۰ ۰

    سلام خسته نباشی من سه ماه پیش سهام خودم راآزادکردم ویه مشکلی پیش اومدمن دیگه نرفتم وچندروزپیش رفتم دفتر پیشخوان گفت برو همه چیزش درسته فعلان جلوش بسته پس چیکار کنم تکلیف من الان چیه