رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور مطرح کرد؛

فرصت خوب برای سهام‌داران عدالت

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور گفت: اگر مردم عجله نکنند و صف فروش ایجاد نشود، سهام عدالت به قیمت واقعی خود برمی‌گردد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، عسکر توکلی رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور امروز درباره آخرین وضعیت سهام‌داران سهام عدالت، اظهار کرد: سهام‌دارانی که ثبت سفارش فروش داده بودند، امکان حق برگشت در سامانه باتوجه به درخواست سهام‌داران و پیگیری به عمل آمده فراهم شده است.

وی افزود: این حق قانونی سهام‌داران است که هر زمان که قصد فروش داشتند، درخواست خود را ارائه دهند.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور بیان کرد: سهام‌دارانی که سفارش فروش سهام خود را داده بودند باتوجه به افت قیمت سهام که توسط دلالان و سودجویان جهت به چنگ آوردن سهام مردم که بهترین سهام را در بازار سرمایه دارا هستند شرایط مهیا شده بتوانند درخواست خود را حذف کنند.

توکلی اضافه کرد: سهام عدالت مردم بیشتر شامل سهام شرکت‌های پتروشیمی، پالایشگاهی، فولادی و معدنی است ولی درخواست‌های متعدد و عجله در فروش موجب کاهش سهام شد.

وی بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته این امکان فراهم شده سهام‌دارانی که درخواست فروش سهام خود را در سامانه ارائه کردند در شرایط کاهش قیمت نسبت به عدم سفارش فروش خود اقدام کنند.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور تصریح کرد: البته موضوع مهم این است سهام‌دارانیکه سفارش فروش دادند به نمایندگی کارگزاری مراجعه کنند تا اطلاعات لازم را از اخرین وضعیت سهام خود مطلع شوند و در صورت عدم فروش انصراف خود را اعلام کرده تا جلوی سودجویان را بگیرند.

توکلی خاطرنشان کرد: اگر مردم عجله نکنند و صف فروش ایجاد نشود  سهام عدالت به قیمت واقعی خود برمی‌گردد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • زهرا
  ۵ ۰

  دروغه سامانه سعدی همچی چیزی نداره نمیشه لغو فروش کرد

 • امیر قلی
  ۴ ۱

  پس خودتون اعتراف میکنید که در بازار سرمایه هم دلال وجود دارد ..

 • ناشناس
  ۲ ۰

  چرا دروغ میگین همه سایتا بستن دروغغغغغغغغع

 • رامین
  ۱ ۰

  اقا لغو فروش کنید تا مثبت شه

 • رامین
  ۰ ۰

  اقا لغو فروش کنید تا مثب شه بعد بفروشیم من خودم سه نفر رو لغو فروش کردم. با گوشی و اپلیکشن نمیشه. با کامپیوترلغوفروش کنید