کد خبر 474258

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بورس امروز/ پالایشی‌ها ۲۰درصد بورس امروز را قبضه کردند

امروز معامله‌گرها هزار و ۳۰۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فراورده‌های نفتی تعلق داشت و ۳.۶درصد از کل سهام شرکت عمران و سازندگی قزوین معامله شد.

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود ۱۱ هزار و ۱۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شپنا»، «شتران»، «شبندر»، «فولاد» و «تاپیکو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل هزار و ۳۰۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان دست به دست شد، پالایش نفت تهران پس از معاملاتی به ارزش ۵۳۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت بندرعباس نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

معاملات سهام داده گستر عصر نوین (های وب) که دیروز هم پس از بازگشایی ابطال شده بود، امروز دوباره با رشد پنج درصدی بازگشایی شد اما این معاملات باز هم توسط ناظر بازار باطل شد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فرآورده‌های نفتی» تعلق داشت به طوری که دو هزار و ۴۷۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با معاملات هزار و ۱۰۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۳.۶درصد از کل سهام شرکت عمران و سازندگی قزوین (ثقزوی) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۸.۵درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۹سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۰نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.07.23

رتبه‌بندی سهام در معاملات بورس و فرابورس 99.07.23

بیشتر بخوانید
ارسال نظر