اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام

خالص سفارشات فروش سهام به رقم سه هزار و ۲۰۰میلیارد تومان کاهش یافت، برتری سمت عرضه در صنعت خودرو و ساخت قطعات بیش از سایرین بود و همچنین سهام گروه صنعتی ملی ۴۶۰میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ در ساعت ۱۱:۴۰ جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وملی»، «آریان» و «وشهر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه صنعتی ملی ۴۶۰ میلیارد تومان معادل ۳.۱ درصد از کل سهام آن سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «آریا»، «وبصادر» و «زاگرس» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان (۶۳ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان (۳۶ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۴۲ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۰۴ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

"خودرو و ساخت قطعات" کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۷۸۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه "انبوه‌سازی، املاک و مستغلات" قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۷۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه "محصولات شیمیایی" با تقاضای خرید ۵۸۰ میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۱ درصد از هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هشت هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۰۶ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

صفهای خرید و فروش بورس 99.6.22

نقشه صفوف خرید و فروش سهام 99.6.22

بیشتر بخوانید
ارسال نظر