کد خبر 461986

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ صف خرید «ونیکی» هم عرضه شد

امروز معامله‌گرها ۸۴۰میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری ملی ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و پنج درصد از کل سهام گروه ‌صنعتی ‌سپاهان ‌معامله شد.

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ روز جاری در مجموع حدود ۹ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «ونیکی»، «فولاد»، «فملی»، «شبندر» و «تاپیکو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل ۸۴۳ میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری ملی ایران دست به دست شد و صف خرید پایدار این سهم پس از ۲۲ هفته سرانجام به طور کامل عرضه شد، فولاد مبارکه اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۷۰۶ میلیارد تومان دوم شد و سهام ملی صنایع مس ایران نیز دوباره به جایگاه سوم رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-6.2

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "فلزات اساسی" تعلق داشت به طوری که دو هزار میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "سرمایه‌گذاری‌ها" با معاملات یک هزار و ۳۵۰ میلیارد تومانی دوم شد و "محصولات شیمیایی" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۵.۱ درصد از کل سهام گروه ‌صنعتی ‌سپاهان (فسپا) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۴۶ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۹ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۲ نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 6.2

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری