کد خبر 461621

عضو شورای عالی بورس:

تحولات اخیر بازار سرمایه ایران در راستای اصلاح بوده است

عضو شورای عالی بورس با اشاره به حمایت‌های هوشمند دولت از بازار سرمایه گفت: در جلسه ای که دقایقی پیش با حضور اعضا تشکیل شد، اعضای شورای عالی اظهار داشتند که اتفاقات چند روز اخیر در راستای اصلاح شاخص بوده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از سنا، حسین سلاح ورزی، عضو شورای عالی بورس گفت: نظر اعضای شورای عالی بورس به اتفاق آرا این بود که تحولات اخیر بازار سرمایه ایران به نوعی اصلاح معمول بوده که در ذات بازار سرایه است و نمی توان از آن تلقی ریزش داشت.

وی تصریح کرد: همه بورس های‌دنیا، توام با ریسک هستند و در واقع ، ذات بورس با نوسان همراه است.

 به گفته این عضو شورای عالی بورس، در این جلسه علاوه بر دیگر اعضا نماینده دولت و بانک مرکزی هم  در رابطه با اصلاح اخیر صحبت و ابراز امیدواری کردند که بازار سرمایه همچنان با رونق به مسیر خود ادامه خواهد داد  .

سلاح ورزی در ادامه این گفت و گو به سرمایه گذاران توصیه کرد: خود را بیش از پیش به دانش بورسی‌ تجهیز کنند و سرمایه های اصلی خود را به بورس ‌نیاورند و در صندوق‌ها سرمایه گذاری کنند.  

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران افزود: در جلسه امروز همچنین در خصوص چگونگی عرضه دارا دوم  بحث و گفت و گو شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۲ ۰

    سرمایه مردم به بی تدبیری مدیران به باد رفت درکجای دنیابیش از۹۰درصدنمادهای بورسی هرروزباافت شدید همراهست این ریزش نیست پس اسمش چیست

  • سلیم
    ۱ ۰

    سلام استادبورس این اصلاح نیست سقوط است عرض هادرصف فروش چه معنی دارد؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری