کد خبر 461349

یک کارشناس اقتصادی:

رویکرد غلط وزارت اقتصاد در قبال بازار سهام/ چه کسی پاسخگوی بی‌تدبیری در بازار سهام است؟

یک کارشناس اقتصادی در توییتر نوشت: هشدار داده بودم که رویکرد وزارت اقتصاد در قبال بازار سهام غلط است.

به گزارش اقتصادآنلاین، سید محمد صادق الحسینی، کارشناس اقتصادی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:  ‌بیش از ۲۰ توییت راجع به شرایط ‎بازار سهام در ۵ ماه گذشته زده ام. در همه بنوعی هشدار داده شده که رویکرد وزارت اقتصاد در قبال بازار سهام غلط است. گفتیم نرخ بهره منفی غلط است و حباب ساز، حمایت‌های بیجای مسئولین دولتی از بازار غلط است و توهم‌ساز و کسی که آسیب می‌بیند تازه‌واردانند.

اینها همه بخاطر این بود که بازار سرپا بماند. بخاطر این بود که با سقوطش یک نسل از بورس فراری نشود. مگر ما از سود کردن در بازار بدمان می‌آمد؟!

حالا که بازار در حال ریزش است عده‌ای میگویند دلیل ریزش هشدارهای ما و نامه ۲۵ اقتصاددان در ماه‌های گذشته بوده! سرنا را از سر گشادش می‌زنند.

eb7a1dda-cea4-4587-a5f4-3dc6f906e2bd

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آخه نرخ بهره مثبت هم که 40 درصدی درمیاد عزیز!
  مگه میشه؟
  مگه داریم؟

 • محمد
  ۰ ۵

  بورس تا ۴۰۰هزار واحد پایین میاد
  اگر وضع بورس و تولید واقعی بود که تورم اینجوری بیداد نمی کرد. حباب بزرگ بورس که منجر به رشد سرسام آور سایر بازارها شده است کاملا تخلیه خواهد شد. بورس جای سفته بازی نیست.

 • بهمن
  ۰ ۱

  وقتی فروش دارایکم با مشکل مواجه شده و کمتر از ارزش ذاتی در صف فروش است چرا دولت اصرار دارد این هفته دارادوم را در بورس عرضه کند ؟؟؟ آیا یک کارشناس لیسانس در بین تصمیم گیران نیست ؟؟ و یا اینکه خودشان با علم بر تاثیر منفی بر بازار این تصمیم را اعلام میکنند؟!!!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری