کد خبر 260105

تبریک مدیرعامل بانک شهر به مناسبت سال نو

دکتر حسین محمد پورزرندی با اشاره به نام گذاری سال جدید با "عنوان حمایت از کالای ایرانی" از سوی مقام معظم رهبری و آرزوی سالی خوش برای تمامی مردم ایران در سراسر جهان پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، متن این پیام به شرح زیر است:

▫️بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

یا مقلّب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الأحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال

عید سعید نوروز و فرا رسیدن بهار و سال نو را به همه‌ی هم‌میهنان عزیزمان، به افراد و خانواده‌هائی که در خدمت کشور و در خدمت شهروندان قرار دارند؛ تبریک گفته و امیدوارم به فضل و رحمت الهی ملت ایران سال شاد و سرشار از برکت و نعمت را در پیش داشته باشند و در همه‌ عرصه موفق و سربلند و پیروز باشند.

کشور عزیزمان ایران با داشتن پیشینه اسلامی و تاریخی و گنجینه های معنوی و فرهنگی  در طول تاریخ مورد تحسین و توجه جهانیان و مظهر امنیت و اعتماد برای همگان بوده است.

▫️درسایه این امنیت همواره خاطره ای خوب و زیبا از مهمان نوازی مردم ایران و بی همتایی و زیبایی کشورمان در خاطره جهانیان و گردشگران به یادگار مانده است که انشالله با حمایت گسترده از کالای ایرانی، نام ایران و ایرانی بر تمامی قله های افتخار از جمله  تولید داخلی نیز تابنده و درخشنده باشد.

▫️امروز ایرانیان در جای جای سرزمین عزیزمان با بهره مندی از همه مواهب انسانی و طبیعی و فرهنگی و اهتمام به تولید داخلی و رونق ملی و حمایت از کالای ایرانی به خود بالیده و گام های محکم و موثری را در راستای رونق ملی خواهند برداشت.

▫️در این راستا بانک شهر نیز با پیروی از رهنمود های ارزشمند و موثر مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، نظر و نگاه به تمام افق های صنعت  تولید داخلی و ملی و کار آفرینی خواهد پرداخت و با توجه و اهتمام به همه ظرفیت هایی که زندگی شهروندان  ایرانی را  روان ،راحت،امن و آسوده تر می سازد،با ارایه خدمات مالی و حمایت های اقتصادی در تبیین و توسعه زیرساخت های تولید داخلی و ملی که شامل تمامی ابعاد رفاهی از جمله زیرساخت های ترابری و حمل و نقل، خدمات مالی و اقتصادی و ساماندهی مراکز تولیدی و کارآفرینی و توسعه و بهبود  مناطق و جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشد، رسالت خود را بیش از پیش و بهتر از سالهای گذشته به عموم شهروندان و گردشگران و مسافران نوروزی در سرتاسر کشور ارایه خواهد داد.

امیدواریم خداوند متعال تمام خدمتگزاران و مهرورزان به آب و خاک این میهن را مشمول لطف خود و ادعیه‌ زاکیه‌ی حضرت بقیة‌الله (ارواحنا فداه) قرار دهد.

 حسین محمد پورزرندی

مدیرعامل بانک شهر

بیشتر بخوانید
ارسال نظر