{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 419428

رییس اتحادیه قالیشویان در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین؛

رییس اتحادیه قالیشویان با تاکید بر ثبات نرخ مصوب شست و شوى انواع فرش نسبت به سال گذشته، از افت ٤٠درصدى کسب و کار قالیشویان در پى شیوع ویروس کرونا و وضعیت اقتصادى نامناسب مردم خبر داد.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانى؛ حمید محمدى در گفت و گو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت کسب و کار قالیشویان توضیح داد: متاسفانه امسال حدود ٤٠ درصد رکود اقتصادى نسبت به سال گشته پیش آمده که دلیل آن شرایط نامناسب اقتصادى مردم و شیوع ویروس کرونا است چراکه مردم ریسک نمى کنند کسى در شرایط فعلى به خانه آن ها برود.

رییس اتحادیه قالیشویان ادامه داد: تا سال گذشته از اواخر بهمن ماه تا روزهاى پایانى اسفند اوج کارى ما بود اما متاسفانه امسال اوضاع کسب و کار قالیشویان مناسب نیست.

محمدى با تاکید بر ثبات نرخ قالیشویان نسبت به سال گذشته تصریح کرد: امسال قیمت شست و شوى انواع فرش نسبت به نرخ مصوب سال گذشته تغییرى نکرده است؛ بر این اساس نرخ شست و شوى هر متر مربع فرش ماشینى ٥٥٠٠ تومان و قیمت شست و شوى درجه یک مترى ١٠هزار تومان است.

او ادامه داد: همچنین قیمت مصوب شست و شوى معمولى هر متر فرش دستباف ٨٣٠٠ و شست و شوى کامل با کلیه مواد لازم مترى ١٧ هزار تومان است.

29

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری