{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 437373

پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۰ ولی عصر(عج) ، مجهز به پیشرفته ترین سیستم جمع آوری بخارات بنزین (کهاب) در اتوبان همت به سمت غرب بعد از شهران ،کندروی شهدای کن با ۳۲ نازل سوخت متعلق به هلدینگ نفتی و کو افتتاح شد.

این جایگاه، از همت غرب و  از همت شرق دسترسی ورودی خروجی مستقیم به اتوبان دارد و در اتوبان همت نزدیکترین پمپ بنزین به ورودی اتوبان جدید تهران شمال میباشد که هم بنزین یورو ۴ و هم بنزین سوپر عرضه میکند.

پمپ بنـزین اختصاصی۲۳۰

مالک هلدینگ نفتی وکو اظهار داشت: این جایگاه به جهت استفاده از بهترین و به روز ترین  تجهیزات، در سطح کشور نمونه است  و میتواند رضایت ۱۰۰٪  مردم عزیز را فراهم کند.

پمپ بنـزین اختصاصی۲۳۰

در ادامه افزود کهاب (کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخار بنزین) همان سیستم جمع آوری بخارات بنزین است، که  تبخیر بنزین در مخازن سوخت را با تبدیل آن به بنزین دوباره به چرخه سوخت برمی گرداند و مانع از انتشار آن در هوا و یا باک خودرو میشود که همین امر باعث شده بنزین با بهترین کیفیت و کمیت  از نازل سوخت خارج شود . اما به جهت سرمایه گذاری بسیار زیاد و هزینه بر بودن این طرح تعداد جایگاههای دارای سیستم کهاب بسیار ناچیز است که با حمایت های دولت و وزارت نفت میتوان آن را افزایش داد.

پمپ بنـزین اختصاصی۲۳۰

ایشان در ادامه افزود: در شرایط فعلی و با وجود بیماری کرونا،  جایگاهداران ضرر های سنگینی به جهت فروش بسیار کم فرآورده های نفتی را متحمل شده اند لذا  از رایزنی هایی با دولت محترم برای جبران خسارات وارده به جایگاهداران خبر داد و افزود اگر کارمزد فعلی جایگاهداران باتوجه به سرمایه گذاری های بسیار سنگین این حوزه افزایش پیدا نکند ، شاهد آسیب های جدی در این حوزه خواهیم بود و امیدوارم به زودی و با پیگیری مدیران دلسوز وزارت نفت این مسئله به نتیجه مطلوب نزدیک گردد.

پمپ بنـزین اختصاصی۲۳۰

دکتر مقداد بیگدلو در پایان از زحمات کلیه عزیزان در وزارت نفت از وزیر محترم نفت جناب آقای زنگنه  و مدیرعامل محترم پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران  جناب آقای صادق آبادی  و مدیرعامل محترم پخش فرآورده‌های نفتی ایران جناب آقای ویس کرمی  و کلیه دوستان و بزرگوارانی که در جهت افتتاح این پروژه دلسوزانه کمک کردند تقدیر و تشکر کرد.

پمپ بنـزین اختصاصی۲۳۰

آدرس: همت به سمت غرب بعد از شهران، کندروی شهدای کن پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۰  ولی عصر (عج )

اینستاگرام : @Gasstation230

WWW.VACOHOLDING.COM   :سایت شرکت

Info@vacoholding.com       :ایمیل

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری