کد خبر 325307

تحولی جدید در شیوه تامین سبد کالای خانوارهای سراسر تهران در راه است:

رونمایی از فاز جدید ناوگان فروشگاه مجازی شهروند

مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای «شهروند» با مشارکت بخش خصوصی، خدمات فروش آنلاین و ارسال خرید به درب منزل مشتریان خود را متحول می‌کند.

صبح امروز در نشستی مشترک، مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، شرکت‌های «گسترش پخش سانا» و «تجارت الکترونیک ارتباط فردا» از بخش خصوصی را، به عنوان شرکای تجاری این فروشگاه در جهت ارائه خدمات تحویل سفارش درب منزل (دلیوری) معرفی کردند. تحویل سریع و درب منزل تمام کالاهای موجود در این فروشگاه با ناوگان مدرن، از نکات برجسته این خدمت جدید است.

photo_2018-12-29_13-23-41

دکتر مسعود سریع القلم مدیرعامل شرکت خدماتی کالای شهروند با اشاره به استقبال روزافزون مشتریان این فروشگاه های زنجیره ای از سیستم خرید آنلاین تصریح کرد: در سال های اخیر هر ساله شاهد رشد صد در صدی میزان سفارش های آنلاین از فروشگاه های شهروند بوده ایم. این موضوع ما را ملزم کرد که با مطالعه و نیازسنجی مشتریان، برای توسعه خدمات خود از بخش خصوصی دعوت به مشارکت نماییم.

روش سفارش آنلاین به فروشگاه‌های شهروند و دلیوری درب منزل تقریبا از 7 سال پیش  از تاریخ 1390.3.3 فعال گردید اما افزایش تعداد مشتریان در سال‌های اخیر موجب شد تا مدیران این فروشگاه های زنجیره‌ای، شیوه سنتی ارسال محصولات را برای پاسخگویی به حجم سفارش‌ها ناکافی تشخیص دهند.

به گفته مدیرعامل  شرکت شهروند مقرر شد که توسعه ناوگان حمل و نقل فروشگاه مجازی به بخش خصوصی واگذار شود تا از ظرفیت های این بخش نیز به خوبی استفاده شود.

از این رو با اعلام آمادگی شرکت «گسترش پخش سانا»، برخوردار از سیستم های مدرن توزیع و پخش و از برترین های این حوزه، سرمایه گذاری و تامین ناوگان حمل ونقل  مورد نیاز برای توسعه بخش فروش مجازی شهروند به این شرکت واگذار شد.

مجید رویگر حق رو ، مدیرکل بازاریابی شرکت گسترش پخش سانا در مورد اهمیت این رویداد و اثر آن در تحول فروش آنلاین و دلیوری کالا در تهران گفت: «فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با مزیت استراتژیک رقابتی در فروش آنلاین و دلیوری کالاهای مورد نیاز خانوارهای تهرانی در کنار ناوگان مجهز و مدرن شرکت گسترش پخش سانا که به طور اختصاصی برای اجرای این سرویس به صورت شبانه‌روزی در تهران استخدام شده و آموزش دیده‌اند، در تعامل با یکدیگر، می‌توانند تجربه‌ی خرید ساده، سریع و ارزان کالاهای مورد نیاز خود از فروشگاه‌های شهروند را در اختیار همه‌ی شهروندان تهرانی قرار دهند و از این طریق به کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک، اشتغال زایی و افزایش رضایت‌مندی شهروندان تهرانی کمک کنند»

وی در این زمینه افزود: «فراوانی شعب، تنوع کالا، قیمت مناسب، تحویل 24 ساعته (به‌زودی) و تحویل در درب واحد آپارتمان – و نه درب ساختمان – از مزایای اصلی سرویس جدید فروش اینترنتی فروشگاه‌های شهروند است که با مشارکت شرکت گسترش پخش سانا اجرایی خواهد شد»

photo_2018-12-29_13-23-30

این مشارکت شهروند با شرکت‌های بخش خصوصی، ضمن کمک به توانمندی بیشتر بخش خصوصی موجب افزایش کیفیت خدمات‌دهی در سراسر شهر تهران خواهد شد که به زودی به صورت 24 ساعته اقدام به تحویل سریع کالاهای مورد نیاز شهروندان خواهد کرد. در طی این مشارکت، فروشگاه‌های شهروند برای توسعه خدمات پرداخت خود نیز با شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا که با شبکه ای از تیم های خلاق و کسب و کارهای نوین،ارایه دهنده راهکارهای نوآورانه در حوزه پرداخت الکترونیکی است همکاری خواهد کرد.

با توجه به رویکرد شهردار جدید تهران که با شعار «تهران شهری برای همه» درصدد توسعه عادلانه خدمات به همه شهروندان است، توسعه فروش آنلاین شهروند نیز امکان دسترسی همه شهروندان را به مایحتاج خود با قیمت مناسب فراهم خواهد کرد.

photo_2018-12-29_13-23-20

در حال حاضر، شعبه های فروشگاه های زنجیره ای شهروند در سراسر شهر تهران فعال هستند و دو فروشگاه این مجموعه واقع در بیهقی و بوستان به صورت  24 ساعته به مشتریان خود خدمات ارائه می دهند. فعال کردن فروشگاه اینترنتی بصورت 24 ساعته در برنامه های آتی شهروند قرار گرفته است. به گفته مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند و شرکت سانا، برای اجرای تحویل 24 ساعته کالا در تهران، مطالعات لازم انجام شده و طرح در دست برنامه ریزی نهایی و اخذ مجوزهای لازم برای اجراست.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر