فرار رو به‌جلوی میرهاشم موسوی در پرونده فساد سازمان تامین اجتماعی

بازداشت مدیرعامل انرژی در هلدینگ شستا

میرهاشم موسوی، به‌جای پاسخگویی درباره‌ی انتصاب این مدیر فاسد در مجموعه شستا، به نحوی خبر بازداشت را اطلاع‌رسانی کرده است که گویا دستاوردی برای این سازمان بوده است.

بازداشت مدیرعامل انرژی  در هلدینگ شستا

به گزارش اقتصاد آنلاین، هلدینگ «شستا» که به حیاط خلوت سازمان تامین اجتماعی کشور مشهور است؛ دوباره خبرساز شد. صبح امروز، بازداشت یکی از مدیران انقلابی زیرمجموعه «شستا» به داغ‌ترین خبر شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد.

عبدالرضا داوری در تویتتر نوشته بود: «متاسفانه مطلع شدم که شامگاه دیروز، یکی دیگر از مدیران جوان و انقلابی تازه منصوب که ریاست یک هلدینگ بزرگ در شستا را برعهد داشت به اتهام درخواست و دریافت رشوه از پیمانکاران زیرمجموعه‌اش، توسط مراجع نظارتی بازداشت شده است.»

بازار شایعات بسیار داغ بود تا مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی خبر این بازداشت را تایید کرد.

میرهاشم موسوی در این‌باره گفت: «روز گذشته در یکی از زیرمجموعه‌های اقتصادی با ورود مؤثر و بهنگام یکی از سازمان‌های نظارتی، بازداشت یکی از مدیران عامل دخیل به اتهام فساد صورت گرفت. در سازمان تامین‌اجتماعی و نیز شستا، کمیته صیانت تشکیل داده شد تا ضمن همکاری نزدیک و مؤثر با ‌تمامی نهادهای نظارتی، رصد درونی‌ و مستمر فعالیت‌ها در زیرمجموعه‌های اقتصادی انجام شود تا از هرگونه دست‌اندازی به اموال و اقدامات غیرقانونی، پیشگیری و برخورد به‌موقع و دقیق انجام شود.»

تایید این خبر بدون ذکر جزییات بیشتر درباره پرونده، شائبه فرار رو به جلوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را به‌وجود آورده است.

حال پرسش اینجاست چرا میرهاشم موسوی، به‌جای پاسخگویی درباره انتصاب این مدیر فاسد در مجموعه شستا، به نحوی خبر بازداشت را اطلاع‌رسانی کرده است که گویا دستاوردی برای این سازمان بوده است؟

شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین بازداشت شده است.

برخی از منابع در گذشته نسبت به فسادهای این مدیر ، به او هشدارهایی داده بودند، که گوش شنوایی برای این هشدارها در سازمان تامین اجتماعی نداشته است.

ارسال نظر
ارسال نظر