سخنگوی صنعت برق مطرح کرد؛

ارسال پیامک اخطار قطع برق برای پرمصرف ها

رجبی مشهدی گفت: امروز پیامک‌هایی برای مشترکین پر مصرف برق ارسال شده که در صورت ادامه این روند با قبض‌های سنگین مواجه خواهند شد و برق آن‌ها قطع می‌شود.

ارسال پیامک اخطار قطع برق برای پرمصرف ها

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی رجبی مشهدی گفت:  تعمیرات اساسی و نیمه اساسی نیروگاه‌ها پایان یافته و این امر باعث شد که در بخش مصرف برنامه ریزی و زمان بندی خوبی شاهد باشیم. برای مشترکان کم مصرف پاداش و تشویق در نظر گرفته شده و جریمه‌های سنگین برای پر مصرف‌ها در نظر گرفته شده است.

رجبی مشهدی بیان کرد: خرداد ماه برای ما هم غافلگیر کننده بود حدود یک چهارم مشترکان برق از پاداش بهره‌مند شدند و پر مصرف‌ها هم با کاهش مواجه شدند.

به گفته سخنگوی صنعت برق، امروز یکی از روز‌های سخت برق بود. امروز پیامک‌های برای مشترکین پر مصرف ارسال کردیم که حدود دو برابر الگو مصرف دارند. در صورتی که این روند مصرف برق را ادامه دهند با قبض‌های سنگین مواجه خواهند شد و ما مجبور خواهیم بود برق آن‌ها را قطع کنیم.

طبق برنامه ریزی که انجام شده در در بخش‌های مختلف خاموشی نخواهیم داشت و هر میزانی که مدیریت مصرف‌ها درست انجام شود تابستان را با برقی پایدار پشت سر خواهیم گذاشت.

امروز میزان مصرف برق در مقایسه با روز گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

آخرین خبر ها