محدودیت برق صنایع از فردا رفع می شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از رفع ایرادات شورای نگهبان در طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

محدودیت برق صنایع از فردا رفع می شود

به‌ گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  ایسنا، عبدالجلال ایری  ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون ایرادات شورای نگهبان به طرح انتقال آب از دریای عمران به استان سیستان و بلوچستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاحاتی در این طرح اعمال شد. همچنین  لایحه ارجاع اختلاف سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت ایندیا پوتز گلوبال لیمیتد به داوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای کمیسیون با آن مخالفت کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: در ادامه جلسه نیز  طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب کمیسیون رسید. همچنین کلیات طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت نیز در کمیسیون بررسی شد و در نهایت اعضای کمیسیون با آن مخالفت کردند. 

 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: در جلسه امروز درخواست انجام تحقیق و تفحص از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  در نهایت با نظر اعضای کمیسیون به مدت یک ماه این موضوع به تعویق افتاد. 

وی در ادامه تاکید کرد: همچنین تحقیق و تفحص از وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب شیراز نیز در جلسه به بحث گذاشته شد و  پس از بیان ابعاد، اهداف و ضرورت انجام این امر توسط نماینده متقاضی مقرر شد موضوعات مربوطه در فرآیند تحقیق وتحفص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور پیگیری شود. 

منبع: ایسنا
ارسال نظر
ارسال نظر