کد خبر 519867

یک مقام مطلع در وزارت اطلاعات؛

هویت عامل اختلال در سیستم برق مجتمع غنی‌سازی نطنز شناسایی شد

هویت فردی که با ایجاد اختلال در سیستم برق مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی‌روشن نطنز باعث قطع برق‌رسانی به یکی از سالن‌های این مجتمع شده بود، شناسایی شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، یک مقام مطلع در وزارت اطلاعات در گفت‌وگو با نورنیوز درخصوص حادثه پیش‌آمده طی روز گذشته در مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن نطنز اظهار داشت: هویت فردی که با ایجاد اختلال در سیستم برق مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی‌روشن نطنز باعث قطع برق‌رسانی به یکی از سالن‌های این مجتمع شده بود، شناسایی شده است.

وی افزود: اقدامات لازم برای دستگیری عامل اصلی اختلال در سامانه برق مجتمع نطنز در دست انجام است.

این مقام مطلع با اشاره به گزارش گروه فنی بررسی‌کننده حادثه تصریح کرد: چگونگی ایجاد اختلال در سیستم برق‌رسانی نیز از سوی گروه فنی مشخص شده و از دیروز مجموعه اقدامات لازم برای بازگرداندن سالن آسیب‌دیده به مدار فعالیت مجدد آغاز شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مگرچندنفرادم خائن به وطن همچین جاهای حساسی باید حضورپیداکنندوهرغلطی بخواهن انجام بدهن ونیروهای امنیتی بعداز خرابکاری اونهارو شناسایی کنند. البته فقط دوای درد اعدام بایدباشه

 • نادر
  ۰ ۰

  سلام
  با قاطعیت وقدرت باید عملیات تلافی هرچه سریعتر انجام بشه

 • آیه
  ۰ ۰

  جالبه ‌..هر روز دارن میگن تو فلان پست حیاتی کشور یه جاسوس خودی پیدا شد ..واقعا دشمن تدبیر زیبایی اندیشیده و رییس جمهوری آورد که نور امید چشم دشمنان وطنه

 • محمد
  ۰ ۰

  عجب،،،،،