کد خبر 403459

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

تداوم فعالیت نفتی‌ها در امدادرسانی به خوزستان/استفاده از ظرفیت عملیاتی در جهت خدمت‌رسانی

با گذشت شش روز از بارندگی و آبگرفتگی در مناطقی از اهواز و شهرهای تابعه، شرکت‌های نفتی فعال در این مناطق مچنان ظرفیت عملیاتی خود را برای خدمت‌رسانی به کار گرفته‌اند.

به گزارش اقتصادآنلاین، در پی بارندگی روز دوشنبه 25آذرماه درخوزستان و آبگرفتگی معابر، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از ساعات اولیه شروع بارش، خدمات مورد نیاز به دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات ناشی از آبگرفتگی معابر درون شهری ارائه داده است. این خدمات به دستور ستاد مدیریت بحران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با هماهنگی ستاد بحران استانداری خوزستان ارائه شده است. همچنین شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اعلام کرده که گروه های عملیاتی این شرکت تا عادی شدن شرایط در کنار سایر دستگاه های اجرایی آماده خدمت هستند.

بر این اساس تاکنون یک عدد پمپ ٦ اینچ و  دو دستگاه سپتیک و اکیپ کامل جوشکار در اختیار شهرداری منطقه ۴ اهواز و یک دستگاه تانکر سپتیک بزرگ در اختیار شهرداری منطقه٦ اهواز قرار گرفت.

همچنین سه دستگاه تانکر سپتیک و سه عدد پمپ بزرگ به شهرداری کوت عبدالله اختصاص یافت و سه دستگاه تانکر سپتیک به منطقه یک شهرداری اهواز و ٤دستگاه تانکر سپتیک به منطقه سه شهرداری اهواز تخصیص داده شده و یک گروه به همراه تجهیزات در منطقه٨ شهرداری اهواز مستقر است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر