کد خبر 559574

یکی از راهای مطمئن و کم دردسر برای ورود به بازار ارزهای دیجیتالی و بیت کوین شرکت در یک دوره ارز دیجیتال است . که در این کلاس آموزشی ارز دیجیتال صفر تا صد سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارز های دیجیتالی به شما آموزش داده شود .

ارز های دیجیتال این روزها به یکی از بازار های جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل شده اند که سود های بسیار جذاب دلاری را به سرمایه گذاران ارائه می‌دهند. کسب درآمد به دلار در ایران در شرایطی که قیمت دلار و تورم رو به رشد است فرصت بسیار خوب و جذابی برای کسب سود از این بازار فرآهم کرده است .

 این ارزها ماهیت فیزیکی ندارند و ساز و کار آنها به صورت الکترونیکی می باشد که انواع مختلفی دارند. با جهانی شدن این ارزها و سود بالای آنها در عرض فقط یک دهه و راحت و آسان بودن خرید و فروش شان و حذف واسطه ها ، باعث گرایش افراد زیادی به این حوزه شده است .

ارز دیجیتال امروزه در ایران نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است . برخی از افراد با پشت سر گذاشتن یک تجربه تلخ از بازار بورس تهران به این بازار آمده اند تا سرمایه از دست رفته خود را به کمک بازار ارز دیجیتال بازیابی کنند اما خیلی از آنها در این مسیر دچار ضررهای بسیار سنگینی می شوند .

ورود به تمامی بازارهای مالی نیاز به تخصص و تجربه کافی درباره نحوه انجام معامله و نحوه تشخیص موقعیت های خرید و فروش دارد که بدون داشتن دانش کافی درباره این مسائل می توان گفت شانس شما برای گرفتن سود از این بازارها تقریبا صفر درصد خواهد بود. به خصوص در بازار ارزهای دیجیتال که نوسانات قیمتی چندین برابر بازار بورس است یک اشتباه می تواند ضررهای بسیار زیادی را به شما وارد کند.

 بنابراین قبل از هر چیز این مساله را باید به خوبی درک کنید که ورود به این بازار صرف نظر از پتانسیل سوددهی بالایی که دارد نمی تواند شما را یک شبه ثروتمند کند و برای موفقیت در این بازار قطعا به آموزش نیاز خواهید داشت . در حوزه دوره ارز دیجیتال و پکیج آموزشی ارز های دیجیتال ، دوره های حضوری و پکیج های آموزشی مختلفی وجود دارند.  

 متاسفانه افراد بسیار زیادی در این حوزه بدون داشتن دانش کافی و فقط صرف فروش پکیج و دوره آموزشی اقدام به ضبط و تدوین دوره آموزش ارز دیجیتال می کنند . اما سوال مهم این است که کدام دوره آموزش سرمایه گذاری در ارز های دیجتالی و یا کدام پکیج آموزشی مناسب است؟

همانطور که گفته شد در حوزه آموزش ارز دیجیتال دوره های آموزشی بسیاری وجود دارند که فقط تعداد اندکی از این دوره های آموزشی حاوی سرفصل ها و مباحث آموزشی مفید و کاربردی مورد نیاز هستند.

اکنون برای شناسایی یک دوره ارز دیجتال خوب چه کنیم ؟ چگونه بهترین دوره آموزشی ارز دیجیتال را انتخاب و در آن شرکت کنیم ؟

7

در ادامه چند ویژگی مهم از یک دوره ارز دیجیتال  ایده آل ارا خدمت شما عنوان خواهیم کرد :

  1. دوره آموزشی ارز دیجیتال توسط نهادی متخصص برگزار شود که تخصص آن نهاد برگزاری دوره های آموزشی جهت سرمایه گذاری در بازارهای مالی است و ضمنا سابقه خوبی در برگزاری دوره های آموزشی داشته باشد
  2. با توجه به حجم زیاد اطلاعات و پیچیدگی آنها در بازار ارزهای دیجیتال ضروری است که دوره آموزشی ارز دیجیتال کاملا جامع و کاربردی باشد و موضوعات مختلف به صورت پیوسته از سطح مبتدی تا حرفه ای ارائه گردد به نحوی که لازم نباشد یک شخص چندین دوره آموزشی ارز دیجیتال  مختلف را برای فعالیت و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال گذرانده باشد .
  3. با توجه به اینکه بازارهای مالی کاملا یک کار عملی است و لازم است تا شما بتوانید با نظارت اساتید این حوزه مهارت لازم را برای معامله و تجارت در این بازار کسب کنید کلا آموزش ارز دیجیتال حتما باید به صورت تئوری و عملی برگزار گردد تا شما بتوانید در یک فضای کارگاهی با استفاده از تجارب اساتید دوره مهارت خود را بالا ببرید .
  4. با توجه به گنگ و مبهم بودن بعضی از اصطلاحات در ارزهای دیجیتالی که شاید بعضا خیلی مورد استفاده هم قرار نگیرند ضروری است محتوای دوره آموزشی  کاملا کاربردی باشد یعنی پس از آموزش های پایه ای بیشتر به موضوعاتی پرداخته شود که بتوان از آنها کسب درآمد کرد چون هدف نهایی از فعالیت در ارزهای دیجیتالی بالا بردن سرمایه است پس در نهایت آموزشی که ما را به این هدف مهم نرساند نم یتواند مفید باشد .
  5. با توجه به رشد پرسرعت بازار ارزهای دیجیتال در ابتدای فعالیت در این بازار مالی همیشه احساس نیاز به یک مشاور و پشتیبان که بتواند شما را درباره جدیدترین موضوعات و مفاهیم راهنمایی کند وجود خواهد خواهد داشت یکی از بزرگترین ویژگی های دوره آموزشی ایده آل پشتیبانی در در طی و بعد دوره آموزشی است که دانشجویان بتوانند در حین دوره و حتی پس از اتمام دوره درباره تمام موارد و موضوعات مربوط به ارزهای دیجیتالی از اساتید دوره به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره بگیرند که این موضوع در نهایت منجر به این خواهد شد که دانشجویان در کنار آموزش بتوانند از تجربیات اساتید دوره آموزشی نیز استفاده کنند .

8

با بررسی هایی که توسط کارشناسان ما انجام شده است یکی از بهترین دوره های آموزش ارز دیجیتال که تقریبا تمام ویژگی های بالا را در حد خوبی داراست، دوره جامع ارز دیجیتال بزرگان در مجموعه کانون بورس است  .که به صورت حضوری و غیرحضوری در مجموعه کانون بورس برگزار می شود .

این دوره آموزشی توسط بهترین اساتید آموزش ارز دیجیتال در ایران نظیر مهدیار حاجی علی و ... که تجربه بالایی در زمینه سرمایه گذاری ارز های دیجیتالی  دارند و شخصا در بازار ارزهای دیجیتالی فعالیت دارند و هم چنین تجربه بالایی نیز در زمینه تدریس و انتقال مطالب دارند تدریس می شود .

دوره ارز دیجیتال بزرگان  با مفاهیم  ابتدایی و اولیه ارز دیجیتال شروع شده و در نهایت تا پلن های معاملاتی در این حوزه ادامه دارد به نحوی که صفر تا صد سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی آموزش داده می شود . در حین دوره تمام مفاهیم به صورت عملی در یک فضای کارگاهی توسط دانشجویان زیر نظر اساتید دوره پیاده سازی می گردد که به اینصورت دانشجویان می توانند از تجربیات عملی اساتید نیز بهره ببرند .

9

افراد به سه روش می توانند در دوره های ارز دیجیتال بزرگان شرکت نمایند:

  • روش اول: شرکت در دوره بصورت حضوری در شهر تهران
  • روش دوم: شرکت در دوره بصورت آنلاین در سایت کانون بورس(دوره آنلاین پخش زنده و همزمان دوره حضوری می باشد ،با فیلم برداری دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه ای طوری که بیننده حس می کند انگار در کلاس نشسته است)

روش سوم: تهیه پکیج دی وی دی های دوره(دوره های حضوری قبلی با دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه ای فیلم برداری شده است)

بیشتر بخوانید
ارسال نظر