کد خبر 531108

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

پیش‌بینی قیمت اتریوم / دومین رمزارز جهان به کانال ۳هزار دلاری باز می‌ گردد؟

پس از سقوط قیمت اتریوم در هفته گذشته که بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خرید ترغیب کرد، قیمت این ارز دیجیتال در روزهای اخیر روند صعودی در پیش گرفته است.

اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ از آنجا که بسیاری از سرمایه‌گذاران به خرید اتریوم در قیمت پایین آن ادامه دادند، ارزش این رمزارز در طول جلسه معاملاتی شبانه دوباره افزایش یافت. قیمت اتریوم به 2هزار و 815دلار افزایش یافت که 62درصد بیشتر از پایین‌ترین سطح آن در هفته گذشته است. این قیمت هنوز 35درصد پایین‌تر از بالاترین سطح آن در هفته گذشته است.

از آنجا که سرمایه‌گذاران همچنان نگران تورم در ایالات متحده و اعمال قوانین در چین بودند، قیمت اتریوم نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال در هفته گذشته سقوط کرد. اتر به پایین‌ترین سطح خود از تاریخ 29مارس رسید. از روز یکشنبه، قیمت‌ها به دلیل هجوم سرمایه‌گذاران برای خرید در قیمت پایین، دوباره افزایش یافت. عملکرد قوی صنعت امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) نیز به این رشد کمک کرده است. ارزش کل سرمایه موجود در این صنعت، از کمتر از 55میلیارد دلار در روز دوشنبه، به 63میلیارد دلار در روز چهارشنبه رسیده است.

در واقع، پروژه‌های مبتنی بر دیفای مانند Uniswap و Maker در میان دارایی‌های با بهترین عملکرد بوده‌اند. اتریوم نیز به دلیل تقاضای نسبتا قوی از سوی سرمایه‌گذاران نهادی جهش کرده است. بنابراین قیمت بعدی اتریوم چقدر خواهد بود؟

پیش‌بینی قیمت اتریوم

نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که قیمت اتریوم طی چند جلسه معاملاتی گذشته به میزان قابل توجهی جهش کرده است. نمودار قیمتی به شکل V درآمده و به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 25روزه و 15روزه حرکت کرده است.

قیمت اتریوم در حرکت به بالای 78.6 و 61.8درصدی سطح اصلاحات فیبوناچی موفق شده است. اکنون به سطح 50درصدی اصلاح شده با قیمت 2هزار و 960دلار نزدیک شده است. یکی از کارشناسان، این پیش‌بینی اخیر قیمت اتریوم را به عنوان سطح کلیدی شناسایی کرده است.

بنابراین، نقطه مهم بعدی، قیمت 3هزار و 296دلار بوده که 38.2درصد از سطح اصلاحی فیبوناچی را نشان می‌دهد. با این حال، سقوط قیمت به زیر 61.8درصد از سطح اصلاحی در قیمت 2هزار و 626دلار، این پیش‌بینی را بی‌اعتبار می‌کند.

در نمودار ارائه شده، روند تغییر قیمت اتریوم را مشاهده می‌کنید؛

8d69d9d8-537e-4ba7-b399-b6deb4c6e16d

بیشتر بخوانید
ارسال نظر