خرید لایک اینستاگرام تضمین ورود شما به اکسپلور + مزایا و معایب خرید لایک و فالوور

خرید لایک اینستاگرام تضمین ورود شما به اکسپلور + مزایا و معایب خرید لایک و فالوور

امروز می‌خواهیم بدانیم که خرید لایک اینستاگرام مای ممبر همراه با افزایش فالوور اینستاگرام چه میزان برای پیج های فعال در این شبکه اجتماعی، اهمیت دارند. من هم مانند بسیاری از کاربران اینستاگرام، باور های اشتباهی در ذهن خود داشتم؛ به طور مثال فکر می کردم همین که تولید محتوا را به خوبی انجام دهم، دیگر همه چیز تمام است و راه را به خوبی پیش رفته ام. اما زمانی که فعالیت حرفه ای خود را در اینستاگرام شروع کردم  متوجه شدم این کار به تنهایی کافی نیست. اگرچه تولید محتوای با کیفیت و جذاب اهمیت زیادی دارد اما برای رشد و افزایش درآمد به تنهایی کافی نیست. علاوه بر این زمان زیادی نیاز دارد تا به نتیجه دلخواه برسد و به بازدهی برسد. 

به طور مثال تعداد لایک هایی که برای هر پست دریافت می کنید، تعداد ویو، کامنت و ... در رشد اینستاگرام شما اهمیت زیادی دارد. شما با افزایش هرکدام از آنها به الگوریتم های اینستاگرام نشان می دهید چه اندازه محبوبیت دارید. هرچقدر این مجبوبیت بیشتر باشد، اینستاگرام کمک بیشتری به رشد شما می کند و می توانید به عنوان پشتیبان از اینستاگرام کمک بگیرید. با رشد اینستاگرام و حضور کسب و کارهای گوناگون در این فضا سایت های معتبری مانند مای ممبر به وجود آمدند که خدمات مربوط به اینستاگرام را ارائه کنند. 

شما با استفاده از خدماتی مانند خرید لایک اینستاگرام، خرید ویو و فالوورهای فالوور می توانید به راحتی پیج بیزینسی موفق داشته باشید که درآمد های بالایی برای شما ایجاد می کند. ما نحوه استفاده درست از این خدمات را برای شما بیان می کنیم. 

WhatsApp Image 2021-09-18 at 15.55.05 (2)

چرا باید لایک اینستاگرام بخریم؟

قبل از هر فعالیتی در اینستاگرام، طبیعتا به مقداری دانش و آگاهی نسبت به آن نیاز است؛ بعد از به دست آوردن دانش و اطلاعات لازم، می توانیم بهترین انتخاب را برای استفاده از خدمات داشته باشیم. پس بهتر است  با اهمیت و دلایل خرید لایک اینستاگرام از مای ممبر آشنا شویم. شما برای رشد و افزایش میزان تعامل پست های خود در اینستاگرام، چه اقداماتی را انجام می دهید؟ محتوای با کیفیت تولید می کنید، از خدمات تبلیغات اینستاگرام استفاده می کنید، از دوستان خود می خواهید پست های شما را برای دیگران ارسال کنند. هر کدام از این روش ها شما را به هدف می رساند اما زمان زیادی نیاز دارد.

 یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در رشد و پیشرفت هر پیجی تاثیرگذار است، بدون شک تعداد لایک هایی است که هر پست دریافت می کند. اما دلیل این موضوع چیست؟ تعداد لایک ها به اینستاگرام و کسانی که پیج شما را بازدید می کنند نشان میدهد تا چه اندازه محبوب هستنید. نرخ تعامل پیج شما بالا می رود و این همان انتظاری است که اینستاگرام از شما دارد. تعداد لایک بالای هر پست در اینستاگرام، در افزایش اعتبار پیج  شما تاثیر زیادی می گذارد. از همین جهت حتی بسیاری از کاربران اینستاگرام علاوه بر خرید فالوور ایرانی برای پست های خود، اقدام به خرید لایک ایرانی  می کنند؛ چرا که با استفاده از این کار، لایک به صورت هدفمند خریداری می شود.

علاوه بر این دو دلیل کلی خرید لایک اینستاگرام، می توانیم به دلیل دیگر آن ها یعنی قرار گرفتن در بخش اکسپلور هم اشاره کرد. قرار گرفتن پست ها در این بخش به نوعی کار هر ادمینی نیست؛ به همین منظور کاربران اقدام خرید Like اینستاگرام می کنند. در ادامه همراه ما باشید.

آیا با مخفی شدن لایک اینستاگرام هنوز هم لازمه لایک بخریم؟

به این نکته دقت داشته باشید حتی اگر لایک های اینستاگرام شما مخفی باشد و فالوورهای شما آن را نبینند، الگوریتم های اینستاگرام از آنها غافل نمی شوند. شما می توانید با استفاده از روش هایی مانند خرید فالوور فیک، خرید فالوور پاپ آپ و خرید فالوور ایرانی اعتبار زیادی برای کاربران به دست آورید. اما با لایک اینستاگرام می توانید به راحتی اینستاگرام را تحت تاثیر  قرار دهید. حتی می توانید برای اینکار از روش های تبلیغات اینستاگرام در نمادین استفاده کنید و لایک و ویو بیشتری دریافت کنید. با این روش می توانید فالوورهای خود را تشویق کنید تا پست های شما را هدایت کنید و علاوه بر لایک بیشتر افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید. حتی می توانید با روش خرید پیج اینستاگرام نمادین مسیر رشد خود را کوتاه کنید و با سرعت بیشتری به درآمد دلخواه خود دست پیدا کنید. 

خرید لایک چه تاثیری  بر کسب و کار های اینستاگرامی دارد؟

خرید لایک اینستاگرام تضمینی می تواند دلایل زیادی داشته باشد؛ اما موضوعی که در این بین وجود دارد، تاثیر خرید این نوع خدمات برای کسب و کار های حاضر در اینستاگرام است. معمولا کسب و کار های فعال در اینستاگرام، اقدام به خرید لایک ایرانی از وب سایت هایی مانند مای ممبر می کنند؛ اما این کار چه دلیلی دارد؟ بیایید تا با مثال میزان تاثیرگذاری و اهمیت این موضوع را برای کسب و کار های حاضر بررسی کنیم. فرض کنید وارد یک پیج تجاری می شوید و می خواهید یک محصول را از آن پیج خریداری کنید؛ طبیعتا اولین کاری که انجام می دهید بررسی تعداد فالوورهای آن است و بعد از آن به تعداد لایک و کامنت ها توجه می کنید. زمانی که تعداد آنها مطابقت داشته باشد اعتماد می کنید و  محصولات آن را خریداری می کنید. به این نکته توجه کنید مشتریانی وجود دارند که نظر و محبوبیت دیگران از یک محصول برای آن ها اهمیت زیادی دارد. از همین رو شما باید با خرید لایک ایرانی برای محصولات خود، به نوعی استقبال و محبوبیت یک محصول را به میزان بیشتری جلوه دهید. این گونه کاربری وجود دارند که ترغیب به خرید شوند.

WhatsApp Image 2021-09-18 at 15.55.05 (1)

ورود به اکسپلور با خرید لایک و فالوور واقعی اینستاگرام

ما به ورود به بخش اکسپلور به عنوان یکی از دلایل کلی خرید لایک خارجی اینستاگرام و همچنین لایک ایرانی اشاره کردیم؛ حال بیایید تا این هدف را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. همه ما کاربران اینستاگرام، لحظاتی را در طول روز درون بخش اکسپلور این شبکه اجتماعی می گذرانیم؛ روزانه پست های زیادی در اکسپلور قرار می گیرند که موضوعات متفاوتی دارند. شما به دنبال پست هایی با محتوا یا محصولات دلخواه خود هستید، به پیج آنها سر می زنید، تعداد فالوورها، لایک، کامنت و ویو های آن را چک و در نهایت فالو می کنید. این امکان وجود دارد که با خرید فالوور ایرانی و لایک های واقعی پست شما هم در میان آنها قرار بگیرد. 

فرصت را از دست ندهید و همین امروز با سرچ خرید لایک اینستاگرام مای ممبر یا از طریق لینک https://mymember.shop/ اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید و شاهد رشد پیج خود باشید. 

زمانی که پست های شما در بخش اکسپلور اینستاگرام قرار می گیرد، نصف راه موفقیت را در این شبکه اجتماعی طی می کنید. اما مسئله این است که قرار گرفتن در بخش اکسپلور اینستاگرام، کار بسیار سخت و دشواری است و به زمان و فعالیت زیادی نیاز دارد. استفاده از خدمات اینستاگرام مانند خرید لایک ایرانی و افزایش نرخ تعامل راه میانبری است که کمک می کند این مسیر را کوتاه کنید. علاوه براین با تولید محتوای جذاب و با کیفیت افراد را به سمت خود جذب می کنید. زمانی که تعداد لایک های پست شما افزایش پیدا کند، توجهات الگویتم اینستاگرام نسب به آن محتوا بیشتر می شود؛ در نتیجه نیازی نیست زمان و انرژی زیادی را صرف کنید.

WhatsApp Image 2021-09-18 at 15.55.05

 مزایا و معایب خرید لایک و فالوور ایرانی

تا به این جای کار دانستید که خرید لایک ارزان از مای ممبر می تواند برای پیج و پست های شما چه تغییراتی را ایجاد کند؛ اما توجه کنید که هر گونه خدماتی برای پست های اینستاگرام، مزایا و معایب خودش را دارد. مزایای خریداری لایک و خرید فالوور پاپ آپ به قدری برای پیج شما کاربردی است که می تواند پیج شما را از حالت ساده خود، به یک پیج حرفه ای تبدیل کند. در ادامه مهم ترین مزایای خریداری لایک ایرانی اینستاگرام تضمینی را ذکر می کنیم.

  • افزایش اعتبار پیج
  • قرارگیری پست ها در بخش اکسپلور
  • توجه بیشتر الگوریتم اینستاگرام به پست های شما
  • از رقبالی خود در اینستاگرام متمایز تر دیده می شود.
  • سرعت پیشرفت در زمینه فعالیتتان بیشتر می شود.

استفاده از خدمات اینستاگرام در مقابل مزایای خود دارای معایبی هم است.  دقت داشته باشید که این معایب در خدمات لایک وب سایت مای ممبر وجود ندارد و  کیفیت آن ها نسبت به خدمات لایک دیگر وب سایت ها بسیار بیشتر شده است. در ادامه به تعدادی از این معایب می پردازیم.

  • حذف لایک های فیک توسط الگوریتم اینستاگرام
  • بی اعتمادی فالوور های واقعی
  • ریزش لایک

سخن نهایی درباره خرید لایک ایرانی اینستاگرام رایگان

سعی کنید پست های پیج خود را هر از گاهی مورد بررسی قرار دهید و فقط به تولید محتوا و انتشار آن ها بسنده نکنید. اگر فکر می کنید که پست های شما نیاز به خرید لایک ایرانی اینستاگرام و همچنین خارجی دارند، از این کار نترسید و آن را انجام دهید. دقت داشته باشید که به هر پلتفرمی در این بین اعتماد نکنید. وب سایت مای ممبر با تجربه و سابقه زیادی در زمینه فروش لایک اینستاگرام، می تواند نیاز شما را در این زمینه برطرف کنید.

ارسال نظر

آخرین خبر ها