کد خبر 517694

 تا ۲۵ فروردین ماه ثبت تقاضای وام شهریه توسط دانشجویان در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان فعال است و سقف شهریه از یک میلیون تا ۵ میلیون در مقاطع مختلف تعیین شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، ثبت تقاضای وام شهریه توسط دانشجویان در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس bp.swf.ir فعال بوده و ضروری است تمام دانشجویان متقاضی و واجد شرایط نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه مذکور در بازه زمانی تعیین شده اقدام کنند.

مهلت درخواست وام‌های تحصیلی، ضروری (بر اساس رویدادهای تعیین شده توسط صندوق رفاه دانشجویان) ودیعه مسکن متأهلی، شهریه و وام ویژه دکتری (از منابع صندوق) برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اعلام شده است. سقف وام شهریه صندوق رفاه در مقطع کارشناسی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال، در مقطع کارشناسی ارشد ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال، و در مقطع دکتری ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال است.

شرایط دریافت وام شهریه به شرح زیر است:

photo_2021-04-04_12-51-18

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • رمقی
    ۰ ۰

    با سلام نوروزی مایل هستم تحقیقا مطالعه فر ما یید که با اموزش بیشتر یک میلیارد باز بیشتر به حساب ماها واریز نمایید تا از خستگی و عوارض ها بتوانیم سر و پا بما نیم و ادامه دهیم و لبخند زندگی را برایتان به تما شا بزاریم و ما چند نفر کارت خودکار پول بزارید تا جایزه ها نصیب شما شود و ما اذیت نشویم