کد خبر 512059
مگان مارکل، همسر شاهزاده هری، نوه ملکه بریتانیا، خانواده سلطنتی این کشور را به ''نژادپرستی و دروغ گویی'' متهم کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مگان مارکل در مصاحبه ای گفته بود، پس از ازدواج در سال ۲۰۱۸ به خودکشی فکر کرده بود. مگان که ۳۹ سال سن دارد، مادرش سیاه پوست و پدرش سفید پوست آمریکایی است.

به گفته وی، در دورانی که فرزندش آرچی را باردار بوده، دغدغه اعضای خانواده سلطنتی میزان تیرگی رنگ پوست فرزندش بوده است! مگان مارکل همچنین گفت:‌ ''آنها نمی‌خواستند (پسرش)‌ عنوان شاهزاده داشته باشد.''

مگان مارکل و شاهزاده هری در این مصاحبه از اعضای خانواده سلطنتی، از جمله شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا انتقاد کردند ولی به طور مستقیم از ملکه الیزابت انتقاد نکردند.به گفته مگان مارکل، خانواده سلطنتی نسبت به گزارش‌های نژادپرستانه از او در مطبوعات بی تفاوت بوده است.

مگان و شاهزاده هری در ژانویه سال گذشته اعلام کردند که از وظایف رسمی خود در قالب خانواده سلطنتی کناره گیری می‌کنند و به آمریکا نقل مکان می‌کنند.

کاخ باکینگهام ماه گذشته تایید کرد این جدایی دایمی خواهد بود.شاهزاده هری که ۳۶ سال سن دارد، گفت به خاطر عدم درک وضعیت همسرش از خانواده سلطنتی جدا شده است.شاهزاده هری با اشاره به رابطه‌اش با پدرش گفت که احساس کرده او رهایش کرده است.

شاهزاده هری گفت:‌ ''خانواده‌ام عملا ارتباط مالی با من را قطع کردند.''به گفته او، شاهزاده چارلز در یک دوره زمانی حتی از پاسخ دادن به تماس‌های او خودداری کرده است.سه بار با مادربزرگم صحبت کردم و دو بار با پدرم که او دیگر به تماس‌هایم پاسخ نداد. او سپس گفت، حرف‌هایت را بنویس.

کاخ باکینگهام هنوز به این مصاحبه واکنش نشان نداده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر