کد خبر 511753

دولت باید یارانه معیشتی کرونا و یارانه نقدی را در آخرین روزهای ۹۹ به حساب مشمولان پرداخت نماید.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سال 99 به روزهای پایانی نزدیک می‌شود؛ دولت می بایست در اسفند ماه طبق روال ماه‌های گذشته 3یارانه به حساب خانوارها پرداخت نماید؛ یارانه معیشتی، شانزدهمین مرحله آن، اوایل اسفند ماه به حساب سرپرست خانوارهای مشمول پرداخت شد و دو یارانه دیگر در آخرین روزهای زمستان پرداخت خواهد شد.

آغاز پرداخت یارانه نقدی به آذر ماه سال89 و قانون هدفمندی یارانه‌ها برمی‌گردد و در هفته سوم اسفند ماه نیز مانند ماه‌های گذشته 45هزار و 500تومان یارانه به 78میلیون ایرانی واریز خواهد شد.

یارانه معیشتی کرونا از آذر ماه سال جاری آغاز شده است و براساس تصمیمات اخذ شده قرار بود تا طی 4مرحله در آذر، دی، بهمن و اسفند واریز شود؛ این یارانه در دو مبلغ 100 و 120هزار تومانی بوده که یارانه 120هزار تومانی برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی چون کمیته امداد واریز می‌شود. یارانه 100 هزار تومانی نیز طبق شروط اعلام‌شده برای افرادی که درآمد ثابت و بیمه نداشته و در شاخص‌های پایینی درآمدی قرار دارند، در نظر گرفته شده است و در آخرین روزهای اسفند ماه به حساب مشمولان آن واریز خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    چهار ماه پول به دوقسمت از مردم پرداخت شد یکسری اونهائی که واقعا زندگی بدی داشتند ویک سری هم درامد پنهان و دور از چشم دولت داشتند ودولت بر یک سری افرادی که این یارانه را نگرفتند ظلم کرد خدا این دولت را نابود کنه