اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

کاهش قیمت دلار در صرافی ها

صبح امروز نرخ دلار در صرافی‌ها با قیمت ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان ثبت شد و در ادامه معاملات با اندکی نوسان قیمت به ۲۵ هزار و ۴۷۵ تومان کاهش قیمتی در حدود ۲۵ تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.

کاهش قیمت دلار در صرافی ها

اقتصاد آنلاین – پانیذ رحیمی؛ قیمت دلار که طی روزهای اخیر نوسانات قیمت را تجربه می‌کرد، صبح امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ را با اندکی افزایش نسبت به روز گذشته و با نرخ ٢۵ هزار و ۵۰۰ تومان ثبت کرد اما در ادامه معاملات با اندکی نوسان کاهشی به نرخ ۲۵ هزار و ۴۷۵ تومان رسید.  

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۴۷۵ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۷۴۱ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۴۸۴ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۷۶۶ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز کاهشی در حدود ۱۰ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد..

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۱۴۳ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۴۵۰  تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۲۰۲ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۴۵۹ تومان برای فروش قیمت خورده بود که کاهشی در حدود ۶۰ تومان را در قیمت آن نشان می‌دهد. 

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۶۲۱ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۳۶۶ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۶۶۸ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۱۳ تومان برای خرید قیمت خورده بود که کاهش قیمتی در حدود ۵۰ تومان را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۷۹ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ۷۹ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۴۰۱ برای فروش و ٢٨ هزار و ۱۸۷ برای خرید کاهش ۱۰۰ تومانی قیمت خرید این اسکناس را نشان می‌دهد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    فقط خریداریم تا خون در رگ ماست

آخرین خبر ها