دیدگاه : ۲
گزارش امروز بازار؛

آخرین قیمت دلار

صبح امروز نرخ دلار در بازار آزاد با قیمت ٢٩ هزار و ۵۵٠ تومان ثبت شد و در ادامه معاملات قیمت این اسکناس با نوسانات به نرخ ٢٩ هزار و ٨۰٠ تومان رسید.

اقتصاد آنلاین – صبا نوبری؛ قیمت دلار که روز گذشته افزایش قیمت را تجربه می‌کرد، در نهایت معاملات را با قیمت ٢٩ هزار و ۴٠٠ تومان به پایان برد. این اسکناس صبح امروز، ٢١ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ را با افزایش با نرخ ٢٩ هزار و ۵۵٠ تومان ثبت و در ادامه معاملات نوساناتی را تجربه کرد، به‌گونه‌ای که به ۲۹هزار و ۸۰۰تومان رسید.

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۵۶١ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ٨٢٨ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۵٣٩ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ٨٠٧ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایشی در حدود ٢٠ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ٢٨٠ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵٩٠  تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ٢٧١ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵۵۵ تومان برای فروش قیمت خورده بود که افزایشی در حدود ١٠ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد. 

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ٧١١ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۴۵۵ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ٧٠٨ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۵٢ تومان برای خرید قیمت خورده بود که اندکی افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۴٩١ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ٢٠٨ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۴۶٠ برای فروش و ٢٨ هزار و ١٧٧ برای خرید افزایش ۳۰ تومانی قیمت خرید این اسکناس را نشان می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    بازار ساز ! به زودی می بینمت

  • ناشناس
    ۰ ۰

    از حالا سوار بازارساز میشیم تا میتونیم ازش سواری میگیریم خخخ

دیگر رسانه‌ها