تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
در ادامه روند صعودی روز گذشته؛

سکه امامی ١۵٠ هزار تومان دیگر گران شد

قیمت انواع سکه در بازار طلا تحت تاثیر افزایش قیمت دلار و قرار گیری آن در مرز ورود به کانال ٣٠ هزار تومان در بازار آزاد و برخلاف روند کاهشی اونس جهانی افزایش قیمت را تجربه می‌کند. به‌طوریکه قیمت سکه امامی ١۵٠ هزار تومان افزایش یافته است.

اقتصاد آنلاین – پانیذ رحیمی؛ در شرایطی که بازار اونس جهانی در اولین روز معاملاتی خود با افت قیمت با نرخ ١٨۴٩ دلار و ۶۵ سنت ثبت شده، اما بازار طلا و سکه تحت تاثیر صعود قیمت دلار و قرار گیری آن در مرز ورود به کانال ٣٠ هزار تومان افزایش قیمت شدید انواع سکه را تجربه می‌کند، به‌طوریکه قیمت سکه امامی ١۵٠ هزار تومان و نیم سکه و ربع سکه ۱۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، ۱۳میلیون و ۶٧٧ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز گذشته با قیمت ۱۳میلیون و ۵٣١ هزارتومان معامله می‌شد که افزایش قیمتی در حدود ١۵٠ هزار تومان را نشان می‌دهد. 

نیم سکه نیز با قیمت ۷میلیون و ۵٣٠ هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز گذشته، ۷میلیون و ۴٩۵ هزارتومان بود که افزایشی نزدیک به ۴٠ تومان روبرو بوده است.

همچنین ربع سکه ۴ میلیون و ۵١۵ هزارتومان قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۴ میلیون و ۵٠٢ هزار تومان، افزایش قیمتی در حدود ١۵ هزار تومان داشته است.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲ میلیون و ٧١٠ هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت آن در روز گذشته معادل ۲ میلیون و ٧٠٢ هزار تومان افزایش قیمت اندکی را نشان می‌دهد. 

حباب سکه چقدر است؟

با افزایش شدید قیمت‌ها، تقاضا کاهش و حباب انواع سکه کاهش یافته است؛ به این ترتیب هر سکه امامی ۶٧١ هزارتومان، نیم سکه، یک میلیون و ٢٠ هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون ٢۵٢ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ١٠۴ هزار تومان حباب دارد.

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها