تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
گزارش بازار در نیمه اول معاملات؛

ثبات قیمت دلار در نیمه کانال ۲۸ هزار تومان

در دومین روز معاملاتی هفته، نرخ دلار در بازار آزاد نسبت به روز معاملاتی گذشته نوسان شدیدی را تجربه نکرد، به طوریکه در آغاز معاملات معادل ٢٨ هزار و ۳۵۰ تومان قیمت خورده بود ودر ادامه با اندکی افزایش به قیمت ٢٨ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

اقتصاد آنلاین – پانیذ رحیمی؛ قیمت دلار که روز گذشته نوسانات افزایشی و کاهشی را تجربه می‌کرد، در نهایت معاملات را با قیمت ٢٨ هزار و ۳۸۰ تومان به پایان برد. این اسکناس صبح دومین روز معاملاتی هفته را با همان قیمت روز گذشته آغاز کرد اما در ادامه معاملات با اندکی افزایش به ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.  

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۵۴۶ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۸۲۴ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۵۹۳ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۸۶۸ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز کاهشی در حدود ۵۰ تومان را در قیمت خرید آن را نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۳۰۲ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۶۰۱ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۲۴۷ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵۳۵ تومان برای فروش قیمت خورده بود که افزایشی نزدیک به ۵۰ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۷۰۷ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۴۵۱ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۷۰۹ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۵۳ تومان برای خرید قیمت خورده بود که اندکی کاهش قیمت را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۴۹۱ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ۲۰۸ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۵۱۰ برای فروش و ٢٨ هزار و ۲۲۶ برای خرید کاهش قیمت اندکی را نشان می‌دهد

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها