تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
گزارش بازار در نیمه اول معاملات؛

کاهش ٧٠ هزار تومانی قیمت سکه امامی

قیمت انواع سکه در بازار طلا تحت تاثیر تعطیلی بازار جهانی طلا و افزایش قیمت دلار در بازار آزاد نوساناتی را تجربه می‌کند. به‌طوریکه قیمت سکه امامی افزایش و قیمت ربع سکه کاهش یافته است.

اقتصاد آنلاین – پانیذ رحیمی؛ در شرایطی که بازار جهانی تعطیل است و آخرین قیمت اونس جهانی با کاهش معادل ١٨٩٧ دلار و ٢٨ سنت ثبت شده، از طرفی قیمت دلار در حال پیشروی در کانال ٢٨ هزار تومان است، در نتیجه شرایط شاهد نوسانات قیمتی در بازار طلا و سکه هستیم، به‌گونه‌ای که با کاهش ٧٠ هزار تومانی قیمت سکه امامی و افزایش ٨٠ هزار تومانی ربع سکه روبرو هستیم. 

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، ۱۳میلیون و ٨۴ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه آخرین روز معاملاتی هفته گذشته با قیمت ۱۳میلیون و ١۴٩ هزارتومان معامله می‌شد که کاهش قیمتی در حدود ٧٠ هزار تومان را نشان می‌دهد.

نیم سکه نیز با قیمت ۷میلیون و ٢٩۵ هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز پنجشنبه هفته گذشته، ۷میلیون و ٢٣٣ هزارتومان بود که با اندکی کاهش قیمت روبرو بوده است

همچنین ربع سکه ۴میلیون و ٢٨٢ هزارتومان قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز معاملاتی پنجشنبه هفته گذشته معادل ۴ میلیون و ٢٠٢ هزار تومان، افزایش قیمت ٨٠ هزار تومانی داشته است.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲میلیون و ۶٠٢ هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت آن در روز گذشته معادل ۲ میلیون و ۵٩٨ هزار تومان افرایش قیمت اندکی داشته است.

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی ۵٢١ هزارتومان، نیم سکه، یک میلیون و ٧٠ هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون ١٣۵ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک. میلیون و ۵٢ هزار تومان حباب دارد.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها