تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
گزارش امروز بازار؛

عمر یک روزه سکه در کانال ۱۲ میلیون تومانی

بازار طلا و سکه تحت با وجود افزایش ۶ دلاری اونس جهانی و صعود دلار در کانال ۲۷ هزار تومان، در مداری کاهشی قرار دارد، به گونه‌ای که قیمت انواع سکه کاهش یافت. این در حالی است که قیمت سکه امامی با افزایش همراه بود و به کانال ۱۳ میلیون بازگشته است.

اقتصاد آنلاین – پانیذ رحیمی؛ قیمت اونس جهانی با افزایش ۶ دلاری نسبت به روز گذشته به ۱۹۵۳ دلار و ۹۷ سنت رسید. از سوی دیگر نیز نرخ دلار تحت تاثیر اخبار ضد و نقیض سیاسی، پس از اندکی کاهش، مجددا سیر صعودی در پیش گرفت و به ۲۷ هزار و ۷۲۰ تومان رسید؛ این در حالی است که در بازار طلا و سکه شاهد کاهش قیمت انواع سکه بودیم. اما قیمت سکه امامی در خلاف جهت مجددا وارد کانال ۱۳ میلیون شد. 

به این ترتیب سکه امامی در این لحظه از معاملات با نرخ ۱۳ میلیون و ۷۹ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که افزایش۳۰ هزار تومانی را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

نیم سکه نیز در این ساعت از معاملات  با قیمت ۷میلیون و ۱۹۵ هزارتومان معامله می‌شود که  نسبت به آخرین قیمت معاملاتی روز گذشته با نرخ ۷ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان، کاهشی در حدود ۵۰ هزار تومان را تجربه کرده است.

همچنین ربع سکه ۴میلیون و ۲۴۴ هزارتومان قیمت خورده که نسبت به روز گذشته کاهش ۱۵ هزار تومانی داشته است. آخرین قیمت معاملاتی این سکه در روز گذشته ۴ میلیون و۲۵۲ هزار تومان بود.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲ میلیون و ۵۷۸ هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به نرخ روز گذشته آن معادل ۲ میلیون و ۵۸۲ هزار تومان، کاهش قیمت اندکی را ثبت کرده است.

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی ۳۵۰ هزارتومان، نیم سکه، ۸۳۳ هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون و ۶۰ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ۱۰ هزار تومان حباب دارد.

این مطلب برایم مفید است
۱۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها