تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
تحت تاثیر اخبار ضد و نقیض سیاسی؛

سرگردانی دلار در کانال ۲۷ هزار تومان

امروز قیمت دلار در بازار آزاد با اندکی افزایش نسبت به روز گذشته با نرخ ۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان آغاز به کار کرد؛ اما در ادامه معاملات با نوساناتی کاهشی به ۲۷ هزار و ۵۲۰تومان رسید، البته این شرایط ثابت باقی نماند و قیمت این اسکناس مجددا سیری صعودی در پیش گرفت، به گونه‌ای که تا این لحظه با نرخ ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان خرید و فروش می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، دلار که روز گذشته معاملات را  با قیمت ٢٧ هزار و ۵۶۰ تومان به پایان رساند، صبح امروز را با اندکی افزایش با نرخ ۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان آغاز کرد؛ قیمت این اسکناس در ادامه روندی کاهشی در پیش گرفته و به قیمت ۲۷ هزار و ۵۲۰ رسید اما  این کاهش قیمت موقتی بود و در ادامه معاملات متاثر از اخبار ضد و نقیض سیاسی، روندی افزایشی را در تجربه کرد، به‌طوریکه در لحظه نگارش این گزارش با نرخ ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان معامله می‌شود.

کانون صرافان نیز دلار را ٢۵ هزار و ۱۰۴ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۳۷۰ تومان برای فروش قیمت‌گذاری کرده است. این کانون در روز گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۱۳۹ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۴۰۸ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز کاهشی در حدود ۴۰ تومان را ثبت کرده است. 

همچنین یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۴۱۴ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۷۵۳ تومان برای فروش ثبت شده است که به نسبت نرخ روز گذشته یورو که در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۳۶۴ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۷۰۶ تومان برای فروش قیمت خورده بود که معاملات امروز افزایش قیمتی در حدود ۵۰ تومان را نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۲۷۹ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۲۷ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۲۹۶ تومان برای فروش و ۲۵ هزار و ۴۵ تومان برای خرید قیمت خورده بود که اندکی کاهش قیمت را نشان می‌دهد. 

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۶۱۷ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ۳۳۲ تومان برای خرید قیمت خورده است؛ این در حالی است که در روز گذشته با نرخ  ۲۸ هزار و ۶۰۵ برای فروش و ۲۸ هزار و ۳۲۰ برای خرید بود؛ که امروز اندکی افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها