تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
خبرگزاری قوه قضاییه؛

موانع فیزیکی مقابل منزل میرحسین موسوی برداشته شد

خبرگزاری قوه قضاییه از حذف موانع فیزیکی مقابل منزل میرحسین موسوی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، خبرگزاری میزان نوشت: «از سال ۸۹ و به دلیل ادامه یافتن اقداماتِ ضد امنیت ملی و برهم زننده آرامش مردم که توسط برخی از سران فتنه ۸۸ و اطرافیان آن‌ها صورت می‌پذیرفت، شورای عالی امنیت ملی بر اساس مصوبه‌ای، برخی محدودیت‌ها در خصوص رفت و آمد دو تن از سران فتنه را اعمال کرد.

این محدودیت‌ها در طول سال‌های گذشته با روندی کاهنده ادامه داشت و مشخصا متناسب با رفتار‌های آن‌ها در میزان رعایت نظم عمومی و آرامش جامعه، تنظیم می‌شد.

بر اساس این گزارش، در ماه‌های اخیر با اغماض نسبت به کارنامه‌ی این افراد در فتنه‌ی ۸۸، محدودیت‌ها به حداقل رسیده بوده است.

گزارش خبرنگار میزان حاکی است که امروز صبح محدودیت فیزیکی مقابل منزل یکی از این افراد در خیابان پاستور تهران، رفع شد تا رفت و آمد برای همسایه‌ی او نیز تسهیل شود.

بنا بر شنیده‌های خبرنگار میزان، اصل مراقبت از فرد یاد شده با هدف پیشگیری از هرگونه آسیب به وی یا اقدامات خلاف قانون از سوی او، همچنان برقرار است.»

منبع: میزان
این مطلب برایم مفید است
۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    با اغماض نسبت به کارنامه ای افراد؟!ما رو چی فرض کردین؟!بگین برای آرامش جامعه به جای اصلاح رفتار ضد ملی خودمون طی این سالها رفتیم سراغ نوشداروی بعد از مرگ سهراب!منت هم تازه می ذارین؟!

دیگر رسانه‌ها